Трансгендерний актор Елліот Пейдж розповів про свою гендерну ідентичність: “Ще в дитинстві я знав, що я хлопчик”

34-річний трансгендерний актор Елліот Пейдж, раніше відомий як Еллен Пейдж, в новому інтерв’ю для видання Vanity Fair зізнався, що з дитинства відчував себе хлопчиком.

Всі трансгендерні люди різні, і моя історія – це просто моя історія. Але так, коли я був маленькою дитиною, я повністю, на 100%, був хлопчиком. Я знав, що я хлопчик, коли був зовсім маленьким. Я писав фальшиві любовні листи і підписував їх ім’ям Джейсон. Я не міг зрозуміти, коли мені говорили: “Ні, це не так. Ні, ти не можеш бути таким, коли станеш старшим”. Тепер я нарешті знову відчуваю себе тим, ким я є насправді, і це прекрасно і незвично, і в цьому є якась печаль,- поділився він.

Камінг-аут, як трансгендерний чоловік, Елліот зробив в кінці минулого року. Тоді він знайшов підтримку у багатьох знаменитостей і своєї дружини Емми Портнер, яка сказала, що дуже ним пишається. Однак через два місяці вони заявили про розставання. Причому пара сказала, що рішення про розрив вони прийняли ще минулого літа.

Минулого місяця Пейдж почав трансгендерний перехід і зробив операцію з видалення тканин молочної залози.

У своєму тілі Елліот зараз почувається дуже комфортно. Про це він розповів в інтерв’ю Опрі Вінфрі, яке вийде в ефір 30 квітня.

Ти виходиш з душу з рушником, зав’язаним навколо талії, дивишся на себе в дзеркало і думаєш: “Ось він я”. Я відчуваю себе комфортно в своєму тілі, напевно, вперше. І я плачу від радості, – сказав він.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от @elliotpage

Читайте також: Зірка серіалу “Гра престолів” Наталі Дормер вперше стала мамою

Поділись


Новини партнерів