Анджеліна Джолі зізналася, що особисте життя вплинуло на її кар’єру

В останні кілька років Анджеліна Джолі помітно захопилася режисурою і пробувала себе в амплуа, відмінному від акторського, знімаючи такі картини, як “незламність” і “Вони вбили мого батька”. Але в цьому році зірка нарешті повернеться на екрани – 13 травня в прокат вийде фільм “Ті, хто бажає мені смерті” з Анджеліною в головній ролі.

В інтерв’ю виданню Entertainment Weekly вона зізналася, що на її кар’єру вплинули події, що відбуваються в сімейному житті.

Я люблю режисуру, але в моїй сімейній ситуації відбулися зміни, які не дозволяли мені займатися режисурою протягом декількох років, – зізналася зірка.

Очевидно, актриса мала на увазі свій шлюборозлучний процес з 57-річним Бредом Піттом, який триває вже більше чотирьох років.

Мені потрібно було просто займатися більш короткостроковою роботою і більше бувати вдома, тому я повернулася до акторства, – зазначила Анджеліна.

Нагадаємо, подружжя не може домовитися про опіку над дітьми (у пари троє прийомних і троє біологічних дітей). Зараз Анджеліна намагається будь-що виграти у екс-чоловіка в суді і готова представити докази домашнього насильства з боку Пітта.

У новому фільмі Анджеліна Джолі зіграла рятівницю парашутного загону, яка сильно переживає через те, що не змогла врятувати трьох чоловік з лісової пожежі. Вона знайомиться з 12-річним хлопчиком, якого переслідують вбивці за те, що він став свідком їх злочину. Разом з новим знайомим героїні Джолі повинні пройти через багато випробувань, щоб залишитися в живих і врятуватися.

Поділись


Новини партнерів