Кейт Вінслет розповіла про акторську кар’єру доньки Мії

20-річна дочка 45-річної Кейт Вінслет Міа, яка з’явилася на світ під час шлюбу актриси з режисером Джимом Тріплтоном, як і багато зоряних дітей, пішла по материнських стопах. У минулому році вона дебютувала на великому екрані і зараз продовжує розвивати свою кінокар’єру.

При цьому ні сама Міа, ні Кейт намагаються не акцентувати уваги журналістів на своєму родинному зв’язку. Однак вчора вранці оскароносна зірка фільму “Титанік” зробила виняток: з’явилася в ефірі ТБ-шоу Lorraine і дала рідкісний коментар з приводу акторської кар’єри своєї доньки Міа.

Вінслет розповіла, що зараз Міа знаходиться в Чехії і готується до зйомок у серіалі. Зірка зізналася, що завжди знала, що дівчинка захоче піти по її стопах. Кейт підкреслила, що Міа носить прізвище її колишнього чоловіка, завдяки чому навіть багато режисерів спершу не здогадуються, що вона є донькою голлівудської зірки.

Що для неї добре – так це те, що у неї інше прізвище. Через це вона пропала з радарів репортерів, навіть на кастингах люди, які вибирали її в свої проекти, не знали, що вона моя донька. Це, звичайно, було дуже важливо для її самооцінки, – розповіла Кейт про доньку.

Сама Міа в своєму торішньому інтерв’ю, приуроченому до виходу дебютної картини з її участю під назвою “Тіні”, зізналася, що не могла повірити своїй удачі, коли отримала запрошення на перше прослуховування. Дівчина також розповіла про свою дислексію і зізналася, що їй довелося докласти багато зусиль, щоб вивчити матеріал для зйомок. Побіжно Міа згадала і свою зоряну маму:

Насправді я не проводила багато часу на знімальних майданчиках картин, в яких знімалася моя мама. Але спостерігати за цим завжди було особливим задоволенням. Але тоді я просто дивилася на це з боку – це інший досвід. Тепер я розумію, чому мама вселяла мені, що акторство – це важка робота. Вона була права! І мені подобається кожна секунда цієї непростої професії.

З батьком Мії Джимом Тріплтоном Кейт Вінслет була разом з 1998 по 2001 рік. Крім дорослої доньки, у актриси є ще двоє синів від двох різних партнерів: 17-річний Джо від другого чоловіка Сема Мендеса і семирічний Беар від мільйонера Неда Рокнролл, з яким вони разом з 2012 року.

Читайте також: Деміен Льюїс і зірки “Гаррі Поттера” вшанували пам’ять актриси Гелен Маккрорі

Поділись


Новини партнерів