Каньє Вест звернувся до суду стосовно спільної опіки над їх з Кім Кардаш’ян дітьми

На початку цього року стало відомо про розлучення 40-річної Кім Кардаш’ян та 43-річного Каньє Веста. Затягувати з ним подружжя не стало, і в лютому телезірка подала на розлучення з чоловіком. А тепер стало відомо, що репер їй відповів – Вест домагається через суд спільної юридичної та фізичної опіки над їх з Кардаш’ян дітьми: семирічною Норт, п’ятирічним Сейнтом, трирічною Чикаго і однорічним Псалмі.

Спільна опіка зовсім не обов’язково означатиме, що пара розділить свої батьківські обов’язки 50 на 50: швидше за все, Кім буде основним опікуном дітей. Проти спілкування дітей з їхнім батьком вона не заперечує.

При цьому ні Каньє, ні Кім не потребують подружньої підтримки й судові витрати сплатять самостійно (вони обидвоє, до слова, є мільярдерами за версією журналу Forbes).

У документах адвокат Уеста вказує в якості причини розлучення пари непримиренні розбіжності, хоча дата розлучення в них не вказана. Так що, коли офіційно розлучилися Вест і Кардашьян, невідомо.

Джерела також повідомили, що ні Кім, ні Каньє не збираються оскаржувати шлюбний договір, який вони уклали перед весіллям. Не претендує Каньє і на їхній сімейний особняк в Калабасасі вартістю 60 мільйонів доларів – в будинку продовжує жити Кім разом з дітьми. Зараз пара робить все, щоб їх розлучення не сильно травмувало доньок і синів.

Вони обидвоє згодні, що, чим менше стресу відчувають діти, тим краще. Каньє любить своїх дітей і хоче, щоб вони були щасливі, – зазначив інсайдер.

Читайте також: Хлої Кардаш’ян пояснила вимогe видалити її невідредагований знімок з мережі

Поділись


Новини партнерів