Каменських не стримала сліз та вперше розповіла про смерть свого батька

Настя Каменських показала стрункі ніжки у яскравій міні-сукні

Популярна українська співачка Настя Каменських в програмі «Світське життя» вперше прокоментувала смерть свого батька. Так, в інтерв’ю Катерині Осадчій виконавиця вказала, що смерть близької людини стала для неї величезною втратою. При цьому, Настя зазначила, що до трагедії не можливо бути готовим.

«Розумію, що тато був похилого віку і точно знаю, що він пішов у кращий світ. Однак це завжди дуже складно», – зізналася Каменських.

Вона, ледь стримуючи сльози, розповіла, що останні місяці багато часу проводила з батьком і мамою. Як зазначила Настя, батьки залишалися в неї в гостях надовго, так як тато любив проводити час на свіжому повітрі.

Каменських також поділилася сокровенним, розповівши про одну з настанов від свого батька. «Завжди говорив мені, що неважливо, з ким я буду. Для нього найголовніше, щоб я по-справжньому любила. Одного разу він мене запитав: «Ти отримала сонячний удар, закохалася до нестями? Мої батьки нескінченно любили один одного і навіть зараз мама дуже сумує за татом. Вони показали, що найголовніше – це любов», – зазначила співачка.

Читайте також: Настя Каменських вразила відвертим декольте у білосніжній сукні

Поділись


Новини партнерів