Вчені назвали чай, який допомагає худнути навіть уві сні

В якийсь момент життя практично всі намагались схуднути. Але шлях до стрункості – це не прогулянка трояндовим садом. Вам знадобляться час, терпіння, цілеспрямованість та суворе дотримання дієти й здорового способу життя, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV Food.

В той же час, ви можете худнути навіть уві сні. Нове дослідження, проведене науковцями з Університету Цукаби, показало, що чай улун може допомогти вам у цьому.

Відомо, що чай улун поєднує в собі переваги чорного та зеленого чаю. Часто його рекомендують для посилення метаболізму. Завдяки цьому дослідженню вчені хотіли визначити вплив вживання чаю улун на енергетичний та жировий обмін в організмі людини. Висновки були опубліковані в журналі Nutrients.

Дослідження тривало два тижні. У ньому взяли участь 2 дорослих у віці від 20 до 56 років. Їх розділили на 3 групи і давали їм 3 типи експериментальних напоїв – чай улун, кофеїн і плацебо. Ефекти ретельно фіксували протягом 14 днів.

Результати показали, що і чай улун, і чистий кофеїн збільшують розщеплення жиру приблизно на 20% порівняно з плацебо. Однак чай улун продовжував діяти навіть тоді, коли учасники міцно спали.

За словами старшого автора дослідження професора Кумпея Токуями, стимулюючий ефект чаю улун на розщеплення жиру під час сну може мати реальне клінічне значення для контролю маси тіла. Однак ще потрібно визначити, чи ефекти, які вчені спостерігали під час двотижневого дослідження, впливають на фактичну втрату жиру в організмі протягом тривалого періоду.

Ось ще кілька переваг, які ви можете отримати від чаю улун:

Зниження ризику діабету. Дослідження, опубліковане в British Journal of Nutrition, припускає, що щоденне вживання чаю улун може допомогти зменшити ризик діабету на 16%.

Зміцнення здоров’я серця. Чай улун також може позитивно впливати на здоров’я серця. Дослідження, опубліковане в Journal of Epidemiology and Community Health, показало, що вживання чаю улун може знизити ризик серцево-судинних захворювань та смерті через них.

Зниження ризику раку молочної залози. Дослідження науковців з Університету Сент-Луїса в Міссурі також припустило, що, подібно до зеленого чаю, чай улун також відіграє певну роль у пригніченні росту ракових клітин молочної залози.

Поділись


Новини партнерів