Колсон Бейкер розповів, як Меган Фокс допомогла йому подолати наркотичну залежність

30-річний Колсон Бейкер, більше відомий під псевдонімом Machine Gun Kelly, вже неодноразово зізнавався, що 34-річна кохана Меган Фокс сильно змінила його життя. Як виявилося, з появою Меган Колсон не тільки нарешті дізнався, що таке справжня любов, а й зміг позбутися своєї пристрасті до наркотиків.

Про це репер відверто розповів в бесіді зі своїм другом Дейвом Франко на сторінках видання Interview. За словами репера, Меган багато робила, щоб допомогти йому позбутися від залежності, і зараз він саме завдяки їй не вживає наркотики.

В даний час наркотик, який я вибираю, – це щастя і людов до мистецтва, а не підпорядкування пороку, який, як я думав, допомагав мені творити. Я роблю кроки до одужання, – розповів Machine Gun Kelly.

Артист зізнався, що Меган Фокс була поруч з ним в найскладніші часи, коли у нього траплялися ломки через відмову від прийому заборонених речовин, і надавала йому необхідну підтримку:

“Це дійсно допомагає, коли є людина, яка сидить поруч з тобою в найтемніші ночі, коли ти покриваєшся потом і не можеш зрозуміти, чому так сильно занурений в свої власні думки, і відволікає тебе, пропонуючи подивитися на все в перспективі.”

Колсон уточнив, що Меган була єдиною людиною на його шляху до життя без наркотиків. Репер також подякував за підтримку свого близького друга Тревіса Баркера, який також колись зміг відмовитися від прийому заборонених речовин і зі свого досвіду знав, як важко це дається Колсону:

“Це сильно відрізняється від спілкування зі священиком або чогось подібного, де я такий: “Та як ти можеш мені допомогти? Тобі легко говорити, що я через все пройду, коли ти сам не стикався з такою перешкодою!”. У той час як Тревіс все розумів і відчував, тому що сам колись перестав приймати наркотики.

Нагадаємо, що чутки про роман Меган Фокс і Колсона Бейкера з’явилися ще в кінці весни, коли актриса та її чоловік Браян Остін Грін оголосили про своє розлучення після 10 років шлюбу. Незабаром Меган і Колсон почали часто з’являтися на публіці разом і підтвердили свої відносини. При цьому чоловік актриси до останнього сподівався, що їм з Меган вдасться подолати кризу і врятувати сім’ю. Однак цього так і не сталося: нещодавно Меган Фокс офіційно подала на розлучення з Браяном, від якого у неї є троє синів.

Читайте також: Меган Фокс вирішила офіційно розлучитися з чоловіком після 10 років шлюбу

Поділись


Новини партнерів