Колишній менеджер Брітні Спірс заявив, що вона може залишитися під опікою до кінця життя

Колишній менеджер Брітні Спірс заявив, що вона може залишитися під опікою до кінця життя

Право розпоряджатися власним життям Брітні Спірс втратила 1 лютого 2008 року. В той день суд в Каліфорнії визнав співачку психічно нестабільною і, як наслідок, нездатною подбати про саму себе. Опікунами артистки стали її батько Джеймі Спірс і адвокат Ендрю Уоллет. Днями Ендрю, який також є колишнім керуючим нерухомістю зірки, вперше висловився про скандал з опікунством. Він припустив, що фінансові та особисті справи співачки будуть контролюватися іншими людьми до кінця її життя.

Найважливіше питання полягає в тому, чи відповідає опікунство її інтересам. Це те, про що ви завжди повинні запитувати себе, і я все ще вірю, що опікунство в її інтересах. Захист її активів дуже важливий, і для цього необхідно зберегти право управління ними, тому що Брітні схильна до надмірного тиску, – сказав Уоллет британському виданню Daily Mail.

Зараз головна мета Спірс – домогтися, щоб її батько ніколи не повернув собі роль опікуна.

Опіка не може змусити її робити те, що вона не хоче. Батько хоче захистити її. Якщо вона не хоче працювати, їй не потрібно працювати. Ніхто не може її змусити. Деякі люди можуть перебувати під опікою все своє життя. Я не кажу, що це буде Брітні, але з нею таке може трапитися, – додав Ендрю.

Він також розкритикував #FreeBritney (свободу Брітні) – рух в соціальних мережах, мета якого – дізнатися правду про ситуацію з опікунством Брітні.

Цей рух тільки ускладнює ситуацію. Є люди, які ховаються в тіні, просуваючи свої інтереси. Я не можу назвати їх імена, але Брітні боляче, вона єдина, кого все це ранить, – підсумував він.

Батько Спірс називав рух теорією змови. Сама ж Брітні минулого місяця висловила подяку всім, хто підтримує рух, і виступила за те, щоб на цей раз судовий процес був публічним.

Читайте також: Анджеліна Джолі поступилася Софії Вергарі першим місцем в рейтингу найдорожчих актрис

Поділись


Новини партнерів