Кейт Бекінсейл розповіла про особисту трагедію, яку вона пережила багато років тому

Новина про викидень у 34-річної Кріссі Тейген засмутила не тільки рідних і близьких зірки, але й багатьох її зіркових колег і друзів. Свою підтримку Кріссі і її 41-річному чоловікові Джону Ледженду висловили Кім Кардашьян, Періс Хілтон, Хейлі Бібер і багато інших. 47-річна актриса Кейт Бекінсейл теж висловилася на цю тему і розповіла, що і сама пережила викидень на 20-му тижні вагітності багато років назад.

Багато років тому я втратила дитину на 20 тижні вагітності. Мені вдалося зберегти свою вагітність в таємниці, і я була абсолютно спустошена, і ніхто про це не знав. Горе, почуття сорому і шок так часто супроводжують подібний досвід, додайте сюди біль від того, як веде себе ваше тіло після цього – немов у ньому все ще є дитина, якій потрібно рости: молоко приходить, а годувати нікого. Це може бути найсамотнішим і найнесамовитішим періодом в житті, особливо якщо у вас немає такої підтримки від партнера, яка є у Кріссі, – розповіла зірка.

Бекінсейл заступилася за Тейген, яку розкритикували за те, що вона виставила своє горе напоказ. Вона зазначила, що люди, які зіткнулися з таким нещастям, повинні самі вирішувати – тримати це в таємниці або говорити про це вголос.

Неначе існує якийсь протокол, який, якщо його не дотримуватися, дозволяє людям, які не знайомі з нею і її сім’єю, говорити, як вона повинна поводитись, – захистила вона Кріссі.

Нагадаємо, що викидень у Кріссі Тейген трапився через сильну кровотечу, через яку вона була кілька днів тому госпіталізована. Зірка знаходилася на 22-му тижні вагітності. У них з Джоном Леджендом також є двоє дітей: чотирирічна донька Луна і дворічний син Майлз.

Читайте також: Кріссі Тейген та Джон Ледженд розповіли про смерть новонародженої дитини

Поділись


Новини партнерів