Джамала стане мамою вдруге: перше фото округлого животика

Українська співачка Джамала поділилася з шанувальниками радісною новиною – співачка стане мамою вдруге! Про це зірка розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Так, Джамала опублікувавши ніжний знімок зі своїм чоловіком і старшим сином Еміром-Рахманом. На фото сімейство позувало на березі моря, при цьому видно помітний округлий животик співачки. Вона зворушливо притискається до чоловіка, а той цілує її, тримаючи на руках сина.

“Мені здавалося, у любові є межа, границя, яка всім нам дана, Як зважена крупа, норма. Але ти постукав, дав знак, що тут, присоромивши мене, що я знов не сама. І в секунду розширив простори любові, що так часто ми самі собі призначаємо. І із всесвітом всередині чекаю на тебе. Та що там – душі не чаю. Ні, неможливо стати більш досвідченими і навіть звикнути. Це чудо, що дарує Всевишній”, – такий підпис залишила Джамала під знімок.

Переглянути цей допис в Instagram

Мне казалось, у любви есть предел, граница, которая всем нам дана, Как взвешенная крупа, норма. Но ты постучал, дал знак, что здесь, Пристыдил меня, что я вновь не сама. И в секунду расширил просторы любви, что так часто мы сами себе назначаем. И со вселенной внутри ожидаю тебя, Да что там — души не чаю. Нет, невозможно стать опытней и даже привыкнуть. Это чудо, которое дарит Всевышний! ⠀ #masallah👀

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

 

ДЖЕРЕЛОРадіо Максимум
Поділись


Новини партнерів