Маша Єфросиніна підкорила яскравим осіннім образом

Останнім часом Маша Єфросиніна закохалася в жовтий колір в одязі, який обіцяє стати головним модним фаворитом взимку 2019.

Днями телезірка знову зачарувала образом в стильному жовтому светрі, позуючи з чоловіком і сином. Свій пост в соцмережі Єфросиніна прокоментувала:

“Одна справа- будучи досвідченою й дорослою людиною, виходити на змагання під прицілом уваги всього світу. Інша – коли тобі 14-18 років, ти у складі Юнацької Олімпійскої збірної, і будеш співати гімн Украіни за хвилину до свого бою – першого й головного в житті!
Сьогодні я сказала юним Олімпійцям, що не треба взагалі допускати думки, що, хто й як буде теревенити про їх виступи- треба проявити себе ТАК, щоб з чистою совістю потім вони могли собі сказати, що виклалися на повну та їм за себе не соромно!!! Все, що їм потрібно- це віра в себе та в свої сили!…….П.С. Юнацькі Олімпійські ігри стартують 6 жовтня! Прошу вас писати нашим спортсменам побажання тут) Бо, як виявилось, телебаченння вони не дивляться через постійні тренування, а ось в інстаграм мій заглядають. Сили духу вам, мої особисті герої.”
Поділись


Новини партнерів