Міс Україна 20 18: Вероніка Дідусенко позбудеться не тільки титулу

Дівчина спробувала влаштувати скандал на грунті дискримінації, але своє слово сказав комітет Міс Світу.

Вероніка Дідусенко втратить титул Міс Україна 2018, нагороду за перемогу і буде відсторонена від участі в конкурсах. Про це повідомила директор конкурсу “Міс Україна” Вікторія Кіосе після спілкування з організаторами міжнародного конкурсу – “Міс світу”.

Не минуло тижня, як Вероніка Дідусенко стала Міс Україна-2018, і одночасно влипла в міжнародний скандал. За правилами міжнародного конкурсу “Міс Світу”, в відбірковому турі якого брала участь Вероніка, дівчата не повинні бути заміжні і мати дітей. Вона ж приховала цей факт.

“Вона втрачає рік роботи в комітеті” Міс Україна “, втрачає можливість представити нашу країну на міжнародній арені, титул і грошовий приз для” Міс Україна-2018 “- 30 тис. Грн”, – повідомила Кіосе.

Діусенко пощастило – організатори пообіцяли, що не подаватимуть до суду на неї за те, що вона змахлювала для перемоги на конкурсі, адже Україна в 2018 році намагається зарекомендувати себе як гідну країну відразу в декількох міжнародних конкурсах – “Міс світу” і “Міс Всесвіт “.

На питання, кидає чи скандал тінь на конкурс в Україні, Кіосе відповіла: “Ні в якому разі, ми відразу написали лист комітету” Міс світу “, вони підтвердили, що чекають імені нової” Міс Україна “і готові чекати нашого рішення. Все буде добре, вони нас розуміють і говорять, що це було справедливе рішення “.

Після того, як український комітет “Міс Світу” перевірив інформацію, і дискваліфікував її, дівчина звинуватила організаторів в сексісмі і пригніченні жінок. Найцікавіше, що її навіть підтримали деякі зірки шоубізу. На жаль – з сумнівною репутацією.

Джерело

Поділись


Новини партнерів