Кендалл Дженнер вибачилась перед моделями за образливі висловлювання, але справа знову закінчилося погано

CANNES, FRANCE - MAY 12: (EDITORS NOTE: Image has been digitally retouched) Model Kendall Jenner attends the screening of "Girls Of The Sun (Les Filles Du Soleil)" during the 71st annual Cannes Film Festival at on May 12, 2018 in Cannes, France. (Photo by Gareth Cattermole/Getty Images)

22-річна Кендалл Дженнер, звичайно, давно звикла до пильної уваги, але навряд чи очікувала, що її чергові висловлювання про модельну кар’єру викличуть такий ажіотаж. Нагадаємо, в інтерв’ю ювілейного номеру журналу Love Magazine зірка подіуму розповіла, що завжди була дуже вибіркова і ніколи не була однією з тих дівчат, які відпрацьовують по 30 показів за сезон. Таке зауваження багатьом здалося образливим, адже більшість моделей працюють дуже інтенсивно, а в коментарі Дженнер публіка побачила засудження інших моделей за такий вибір. Реакція в соцмережах, так само як і пояснення, що трудоголізм – це не примха, не змусили себе чекати.

“Ці дівчата роблять все можливе, щоб побудувати кар’єру і заробити грошей собі на життя, щоб прогодувати сім’ю! І, до речі, за сезон ми відпрацьовуємо 70 шоу, і пишаємося кожним з них!” – написала в Instagram модель Дар’я Строуксі.

Її колеги теж почали критикувати Кендалл, вказуючи на те, що слова Дженнер звучать дуже нешанобливо по відношенню до інших дівчат, які працюють в модній індустрії.

“Мене це так розлютило! Такі слова є образливими для 99 відсотків моделей – так, їм доводиться працювати! Таким є реальне життя”,- обурювалася польська модель Моніка Ягачак.

Після масивної критики Кендалл вирішила виправдатися. Свою позицію Дженнер пояснила в серії твітів, зробивши акцент на тому, що її висловлювання неправильно інтерпретували.

“Мої слова з недавнього інтерв’ю неправильно зрозуміли. Це повинен був бути комплімент, але його спотворили і вирвали з контексту. Я хочу прояснити ситуацію. Повага, яку я відчуваю до своїх колег, є безмірною!”- написала Кендалл.

Дженнер, яку звинуватили в тому, що вона надто далека від реальних проблем, з якими стикаються її менш знамениті колеги, також постаралася переконати користувачів мережі, що вона знає все про важкі модельні будні.

“Я з перших рук дізналася, що таке постійні зобов’язання, трудова етика, нескінченно довгі дні і безсонні ночі, розлука з сім’єю і друзями, стрес від постійних переїздів і втрати фізичного і ментального здоров’я”,- поділилася Дженнер.

“Мене надихають всі люди, з якими мені пощастило працювати разом! Я ніколи б не змогла ненавидіти їх! Я всім бажаю тільки перемог!” – емоційно завершила своє звернення модель.

Втім, користувачі мережі, здається, не повірили в щирість її слів, натякнувши, що умови життя Кендалл і її початкові можливості непорівнянні з тими, в яких знаходяться більшість простих моделей. Замість того, щоб похвалити зірку за визнання своїх помилок, дотепники з інтернету відразу звинуватили Дженнер в лицемірстві.

“Бідна багата дівчинка!

Ти не зазнала і половину того лайна, пережитого цими моделями! Вони повинні проходити кастинги, чекати по кілька годин, і, якщо вони спізнилися хоча б на секунду, їх звинувачують в порушенні зобов’язань і відмовляють! Ти з твоїми грішми, славою і прізвищем ніколи не зрозумієш цього!

Модель! Так до тебе ніколи не буде і половини тієї поваги, яку заслужили ці дівчатка! Особливо з твоїми посередніми модельними талантами і відсутньою етикою! Ти не вибіркова, ти зарозуміла снобка!”

На чергову порцію критики, до якої Кендалл, як і її сім’ї, не звикати, модель відреагувала з мудрим спокоєм.

“Розвивайте в собі доброту сьогодні і завжди”,- написала Дженнер в своєму Twitter.

Поділись


Новини партнерів