Леді Гага прийшла на благодійну акцію разом з мамою

Леді Гага готується до довгоочікуваної прем’єри – ремейку мюзиклу “Зірка народилася”, в якому виконала головну роль. Через рекламні компанії в підтримку фільму день Гаги розписаний буквально по хвилинах. Але минулої неділі вона зробила перепочинок, щоб побути з родиною і разом з мамою, Синтією Джерманоттою. Разом вони відвідали благодійний захід під назвою Children Mending Hearts ’10th Annual Empathy Rock в Лос-Анджелесі.

Головний посил благодійної акції – викликати співпереживання до дітей і надихати через мистецтво – близьке їм обом. Минулого місяця видання Refinery29 опублікувало есе Синтії, якому вона розповіла про свою знамениту доньку, її молодшу сестру Наталі і методи виховання своєї мами Ронні.

“У свої 90 років Ронні ходить в спортзал частіше, ніж більшість людей, яких я знаю. Вона саме та людина, до якої звертаюся я і мої доньки, коли потрібна порада”,
– пише Синтія.

Вона завжди вчила, що батьки повинні розвивати творчість і індивідуальність своїх дітей і заохочувати їх пристрасті, а не тільки їх успіхи.

А ще, пише Синтія, Ронні навчила її бути жорсткою, оскільки за часів Великої Депресії це було єдиним способом виживання. Синтія добре засвоїла уроки матері. І вже виховуючи своїх доньок, намагалася не проявляти м’якість характеру. Про що, зізнається, тепер шкодує.

“Коли мої доньки були маленькими, вони намагалися поділитися своїми тривогами. Але я зазвичай говорила, що всі іноді себе так відчувають і що вони теж це переживуть. Не найкращі слова для втіхи. Але я щиро вірила, що так їм буде краще. Я використовувала ті ж інструменти, яким мене навчили мої батьки. І не розуміла, що вони зовсім не підходять для вирішення тих проблем, з якими стикалися мої діти.”

Тим не менш, вона багато в чому завдячує урокам матері – без них вона б не стала тією, ким є зараз. Але ще більше, зізнається Синтія, вона вдячна донькам.

“Мої доньки навчили мене, як слухати більш щиро, як просити про допомогу, коли вам це потрібно, як піклуватися про психічне і фізичне здоров’я в рівній мірі, і тисячі інших речей, великих і малих. Я знаю, що як сім’я, ми будемо продовжувати вчитися один у одного, роблячи один одного мудрішими і сильнішими.”

Поділись


Новини партнерів