Весілля Періс Хілтон і Кріса Зілки: стали відомі дата і місце торжества

З моменту заручин Періс Хілтон і зірки серіалу “Залишені” Кріса Зілки пройшло чотири місяці, і ось нарешті стали відомі перші подробиці майбутнього торжества. Джерело, наближене до сім’ї Хілтон, розповіло Daily Mail, що весільна церемонія Періс і Кріса призначена на 11 листопада. Пара обміняється обіцянками любові і вірності в тій же церкві Church of the Good Shepherd в Беверлі-Хіллз, в якій 40 назад відбулося вінчання батьків Хілтон – Ріка і Кеті. Їх весілля також було в листопаді.

Красиве число 11.11 не було вибрано спеціально. Просто ця дата випадає на неділю, а в понеділок святкується День ветерана, буде ще один вихідний, – прокоментував інсайдер.

Також він додав, що Кріс збирається прийняти католицтво заради Періс:

“Для них важливо мати якомога більше спільного, це стосується і релігії. Вони дуже хочуть дітей. Так що Кріс прийме католицтво заради Періс і її сім’ї.”

Раніше Періс розповідала DailyMail TV, що її весільну сукню буде виконано в стилі діснеївських казок. Для вечері після церемонії готується інший наряд, автором якого став Джеремі Скотт.

У січні видання Page Six також повідомляло, що Періс має намір влаштувати як мінімум три торжества: у рідному Лос-Анджелесі, десь в Європі і в тропіках. Нагадаємо, зі своїм коханим, актором серіалу “Залишені” Крісом Зілкою, Періс знайома близько восьми років. Лише два роки тому дружба переросла в романтичні відносини. Пропозицію Періс Кріс зробив просто на гірськолижному схилі в Аспені, де вони проводили різдвяні канікули.

“Я сказала “так”! Це таке щастя побратися з любов’ю всього мого життя. Мій кращий друг, моя друга половинка. Ідеальний для мене у всіх сенсах. Такий відданий, поступливий, люблячий і добрий. Я найщасливіша дівчина в світі! Моя мрія здійснилася! Спасибі, що показав мені, що казки все ж існують”, – написала Періс у Instagram, опублікувавши фото з заручин.

Поділись


Новини партнерів