Експерт перерахувала продукти, що прискорюють старіння

Продукти, які ми вживаємо, впливають на швидкість наступу старості. Хочете зберегти молодість – харчуйтеся правильно.

Які продукти потрібно вилучити з раціону, щоб відтермінувати настання старості, розповіла ендокринолог Наталія Ліберанська.

«Їжа – будівельний матеріал для наших клітин. Але не всяка їжа для цієї „будови“ підходить. Бувають продукти, які повільно руйнують організм, наближаючи старіння», – каже експерт.

Якщо ви хочете продовжити молодість, приберіть зі свого меню солодощі та цукор. Вони підвищують рівень цукру в крові та провокують процеси глікації. В результаті гинуть білкові клітини, і насамперед в’яне наша шкіра.

Варто зазначити, що цукор – це не лише цукерки, торти та шоколадки. Цукор також міститься в картоплі, бананах, винограді… До цих продуктів вище перелічені попередження теж мають пряме відношення.

Що потрібно прибрати точно – це алкоголь! Потужний токсин, який отруює нашу печінку і відволікає колосальний обсяг ресурсів нашого організму. Алкоголь не дає тілу повноцінно очищатися за рахунок процесів детоксикації.

Надлишок кофеїну (до речі, він міститься не тільки в каві) також шкідливий для збереження молодості. Чорний чай, енергетики — у цих напоях також є кофеїн, тож будьте обережні.

Вбивці нашої молодості – трансжири (маргарин, випічка, фастфуд). Трансжири звужують судини, через що порушується циркуляція крові, підвищується ризик розвитку гіпертонії.

Мінімізуємо сіль і намагаємося відмовлятися від смажених страв із рум’яною скоринкою. Так, це смачно, але дуже шкідливо. Продукти горіння (а скоринка якраз і є таким продуктом) має канцерогенний ефект.

Скорочуйте процес обсмажування, а також вибирайте олії з високою точкою димлення.

Поділись


Новини партнерів