Неякісне лікування може дорого обійтися. Тому в ідеалі жіночого лікаря (або фахівця з жіночої репродуктивної системи) вибирають один раз і на все життя. Тільки той, хто добре знає організм пацієнтки, зможе швидко і точно поставити діагноз, призначити ефективне лікування.

Як вибрати хорошого гінеколога, здатного професійно і ефективно вирішити ваші проблеми:

  • Скористайтеся рекомендаціями інших людей. Цілком ймовірно, що у ваших знайомих є на прикметі хороший лікар, послугами якого вони успішно користуються. Розпитайте подруг і родичок, почитайте в інтернеті відгуки. Часом коментарі пацієнтів виявляються більш корисними, ніж дипломи і наукові ступені.
  • Зверніть увагу на компетенцію гінеколога. У лікаря має бути як мінімум профільна вища освіта і бажання розвиватися. Гарний фахівець не обмежує себе знаннями і навичками, отриманими в вузі, а прагне йти в ногу з часом. Він відвідує курси підвищення кваліфікації, читає наукову літературу, не нехтує знайомством з новітніми розробками в області, препаратами, дослідженнями.
  • Постарайтеся не просто знайти хорошого гінеколога, а фахівця високого рівня з людськими якостями. Якщо при зустрічі з лікарем ви відчуваєте неприязнь, варто переключитися на пошук іншого професіонала. Не потрібно витрачати час на фахівця, до якого ви не будете відчувати довіри.
  • Ідіть на прийом до гінеколога, який готовий спілкуватися і відповідати на питання. Сумлінний фахівець завжди розповість про результати і значення аналізів, діагноз, способи лікування і прогноз, побічні ефекти від призначених препаратів. При необхідності професіонал допоможе підібрати найбільш щадні для організму таблетки, доступні методи боротьби із захворюванням.

Знайти хорошого гінеколога в Києві ви можете в клініці «Сімейний ганеколог» за посиланням https://dok.at.ua. У клініці працюють лікарі вищої категорії, які кожного дня повертають пацієнтам здоров’я і добре самопочуття! Плануючи візит до гінеколога пам’ятайте, що відвідувати фахівця потрібно не рідше двох разів на рік. А якщо турбують неприємні відчуття, краще зробити це негайно.