Караоке культура бере своє коріння в Японії, звідки поширилася по всьому світу. Вона дає можливість реалізувати творчий потенціал непрофесійним співакам і весело та неординарно відпочити. Якщо кафе, ресторани, кінотеатри і клуби вже набридли, вечір в Караоке клубі Split стане відмінною альтернативою відпочинку, що вже приївся.

Де поспівати в караоке?

Караоке як пристрій, що дозволяє співати під записану музику (фонограму), може бути встановлено в будь-якому закладі, однак це не зробить його караоке клубом.

Крім того, навіть якщо закладу надано офіційний статус караоке клубу – це не гарантує зовсім нічого. В Україні їх дуже багато, але справді вартісних – одиниці. Ми пропонуємо вам оптимальний варіант у Львові, більш детальніше про який можна дізнатися за посиланням https://www.split.lviv.ua/karaoke/about-karaoke.html.

Параметри хорошого караоке клубу

Не варто погоджуватися на компроміси і йти в караоке-бар, вважаючи, що якщо його площа і асортимент менший, ви викладете за вечір меншу суму. Як би не так! Часом відпочинок в низькосортному закладі через його недосконалу цінову політику обходиться ще дорожче, ніж в престижному караоке клубі з якісним обслуговуванням. Тому вибирайте тільки ті караоке-клуби, які вже за зовнішніми параметрами заявляють про себе, як про місце відпочинку з чудовою репутацією.

Що ж стосується «начинки», то тут варто звернути увагу на:

  • Технічне обладнання. А точніше сказати – на якість звучання. Воно залежить від кількості і якості колонок, мікрофона, звукозаписувальної техніки, розміщення моніторів та ін. Простіше кажучи, сцена повинна бути обладнана максимально зручно, а звук – бути чітким і не змазаним.
  • Бек-вокал. Пристойні караоке клуби набирають бек-вокалісток, які створюють фон під час співу гостей, роблячи його більш професійним і приємним.
  • Віп-зали. Караоке-бари не можуть їх собі дозволити, оскільки обмежені в квадратних метрах. Тому будьте готові до того, що п’яні крики не зовсім адекватних гостей можуть зіпсувати вам весь вечір. В пристойних клубах завжди є віп-зали караоке з хорошою звукоізоляцією і окремою командою персоналу, яка приділяє увагу виключно одній компанії. А якщо набридне сидіти окремо – завжди можна вийти потусуватися в загальний зал.
  • Різноманітне меню. У ньому повинні бути представлені різні страви європейської та азіатської кухні, а також вина з усіх країн світу і ексклюзивні коктейлі від професійних барменів.
  • Великий репертуар. Крім значної бібліотеки пісень, заклад повинен надавати можливість заспівати авторські записи, якщо вони якісно записані на флешці або іншому носії.

Вибирайте заклади, для яких каприз клієнта – закон, і не погоджуйтеся на менше! Якщо вирішили замість пабу або ресторану відвідати саме караоке клуб – вибирайте кращий заклад Львова. Щоб зробити правильний вибір – оцінюйте варіанти на відповідність перерахованих вище критеріям.