Як підібрати тур в Грецію?

Греція вже давно зарекомендувала себе як країна, яка ідеально підходить для відпочинку. Тут дивовижним чином поєднуються найдавніша історія, краса природи, висока якість туристичних послуг та неповторний місцевий колорит.

Греція – країна моря і сонця, мальовничих зелених долин і античних храмів, країна тисячі острів і православних святинь. На сьогоднішній день тури в Грецію пропонує практично кожен туроператор. Навіть в невеликому місті можна знайти кілька різних пропозицій по відпочинку в Греції, не кажучи вже про величезний вибір турпродукту для жителів мегаполісів. Але ми радимо вам обирати тур за посиланням http://anyway.com.ua/tours-by-country/greece.html. Людина, яка поставила собі за мету підібрати найбільш підходящий для себе варіант відпочинку на грецьких курортах, від великої кількості варіантів може просто розгубитися. Але не варто поспішати і погоджуватися на першу ж пропозицію – підібрати тур в Грецію дуже просто, головне знати кілька секретів, які полегшать пошук.

Що шукаємо?

Насамперед потрібно визначитися, який тип відпочинку вам найбільш цікавий.

Найпоширеніші види турів в Грецію це:

  • Пляжний відпочинок. Для блаженного розслаблення на березі Середземного моря найкраще вибрати один з численних грецьких островів, хоча і в материковій частині країни також є хороші курорти. Найчастіше пляжний відпочинок за туристичною путівкою супроводжується найпростішою екскурсійною програмою. Сезон купання в Греції триває з травня по вересень-жовтень.
  • Якщо ваша головна мета – побільше дізнатися про історію та культуру Греції, тоді захоплююча екскурсійна подорож по країні – це ваш варіант. Кращий час для екскурсійних турів до Греції – осінь, зима і весна, коли ще не дуже спекотно, туристів в країні менше, і ціни нижчі. Вартість і тривалість такого туру залежить від кількості відвідуваних міст і насиченості програми.
  • Паломництво – також один з головних напрямків по відпочинку в Греції. Унікальні православні святині щорічно відвідують тисячі віруючих. Найцікавіші паломницькі поїздки збігаються з великими церковними святами.
  • Шопінг тури. Хто з нас не чув про якісні та недорогі шуби з Греції! З метою покупки хутра туристи зазвичай прямую в Касторію, адже там розташовані десятки кращих в країні хутряних фабрик. Деяких клієнтів іноді навіть лякають надто низькі ціни на вироби, але пояснюється це просто – вартість покупки може бути заздалегідь включена в ціну туру.

Звичайно, при бажанні можна об’єднати хоч і всі вищеперелічені тури в один і за час поїздки оновити гардероб, побувати в головних святинях країни, оглянути античні руїни і покупатися в морі. Але і в цьому випадку не обійдеться без планування, адже в якості місця відпочинку потрібно буде підібрати курорт з хорошими пляжами, магазинами і великою кількістю пам’яток в околицях.

Практично кожен сезон туроператори намагаються здивувати клієнтів, розробляючи нові маршрути, напрямки та види відпочинку в Греції, тому в цій країні хочеться побувати знову і знову!

Де шукаємо?

Є два основні варіанти, де придбати тур в Грецію: через інтернет або безпосередньо в офісі турфірми. Перший, звичайно, має багато переваг:

  • по-перше, є можливість порівняти умови відпочинку і ціни безлічі різних туроператорів, відразу ж почитати відгуки про обрану турфірму/курорт/готель, а всі запитання можна задати консультанту відразу ж в режимі онлайн;
  • по-друге, через пошук в інтернеті можна знайти знижки, vip-пропозиції і гарячі тури. В інтернеті є навіть сайти і портали, де представлена ​​інформація про всіх нових акціїях та знижках, так що знайти вигідну пропозицію в мережі – не проблема.

Незважаючи на великі можливості інтернету, багато туристів вважають за краще замовляти поїздку до Греції саме в офісі турфірми. Якщо ви звертаєтеся до надійної, перевіреної часом компанії, то можете бути впевнені в якісній організації відпочинку. Варто також звернути увагу на те, що турфірми дають можливість значно заощадити гроші, скориставшись акціями з раннього бронювання. Замовляючи тур в Грецію раніше, ніж за місяць до поїздки, клієнт отримує вигідну знижку і може забронювати готель або апартаменти, які рідко доступні в високий сезон.

Як правило, послугами турфірм користуються ті, хто їде до Греції вперше. Але якщо в сонячній Елладі ви бували неодноразово і вже трохи знайомі з особливостями місцевого відпочинку, можна організувати поїздку самостійно. Таким чином можна заощадити додаткові кошти, проте багато часу доведеться витратити на оформлення всіх документів, адже бронювати готель, купувати авіаквитки і оформляти шенген доведеться самостійно.

Є ще третій варіант співпраці з турфірмою: оформити через неї всі необхідні папери, а після прибуття в Грецію продовжувати відпочинок за власною програмою.

Щоб підібрати тур в Грецію, потрібно всього лише трохи вільного часу і уявлення того, що саме ви чекаєте від поїздки. Цю країну можна кожного разу відкривати по-новому, тому краще не намагатися побачити все за один раз. Об’єднати декілька різних програм в одну дуже складно, тому краще знайомиться з Грецією поступово, не відмовляючи собі в задоволенні запланувати ще один тур наперед!

Поділись


Новини партнерів