Обрати дитячий диван https://organicmebel.shop/detskie-divany/ зовсім не так просто, як здається на перший погляд. Так як такий тип меблів буде використовуватись, в тому числі, для сну малюка, конструкцію буде потрібно часто розбирати і складати. Тому дуже важливо, щоб вона мала якісний механізм.

Яку модель вибрати

Серед моделей дитячих диванів, представлених в Україні, дійсно є з чого обирати. Інтернет-магазин OrganicMebel.shop пропонує широкий каталог меблів на вибір для кімнат ваших малюків.

В основному моделі диванчиків діляться по типу своєї трансформації у ліжко:

  • Книжка або клік-кляк.

Механізм розкладається повністю паралельно підлозі. Також в такій софі утворюється вільний простір, який можна використовувати для зберігання речей. Найбільш компактний і створюючий найбільшу площу для сну варіант.

  • Єврокнижка або дельфін.

Додатковий модуль, за допомогою якого утворюється ліжко, дістається з-під самого дивану. Конструкція зберігає свою первинну форму, а змін зазнає лише довжина сидіння софи. Механізм по своїй надійності поступається «книжці», але дитина може чи не самостійно розкласти такий диван, тому з цієї точки зору краще обирати його. Простір для зберігання речей у такій софі, як правило, відсутній.

  • Двоярусний диван.

На ринку України це відносно нова модель. Конструкція виглядає як звичайне ліжко, але розкладається не вбік, а вверх, утворюючи двоярусне ліжко. Чи не диво?! Але слід зазначити, що якість таких меблів повинна бути на самому високому рівні, адже вимоги до безпеки таких конструкцій очевидно дуже високі.

Краще обирати між першими двома типами диванів, адже остання технологія поки що не представлена широким вибором моделей.

Оббивка дитячого дивана

Важливий фактор при виборі, адже непосидюча дитина буде експлуатувати диван дуже активно. Серед популярних типів оббивки можна виділити:

  • штучну шкіру ‒ просту в догляді, але неприємну на дотик;
  • жакард ‒ довговічний, але не надто зручний;
  • флок ‒ екологічний та приємний на дотик, але складний у догляді;
  • шеніл ‒ надійний, але жорсткуватий;
  • велюр ‒ м’який, але може стиратись із часом через часте використання.

В будь-якому випадку, слід обирати саме якісну тканину, тому що навіть хороший велюр буде служити довше і краще, ніж жакард низької якості.

Види наповнювачів

Для дитячого дивану дуже важливо обрати якісний і екологічний наповнювач, адже від цього залежить насамперед здоров’я дитини. Серед найбільш популярних наповнювачів слід виділити:

  • Пружини.

Варто обирати якісну конструкцію з незалежними пружинами. Це доволі довговічний варіант. Крім того, він убезпечить самі меблі від поломки за рахунок сильної амортизації ‒ маленькі бешкетники полюбляють стрибати на матраці.

  • Сінтепон та поролон.

Вид штучних матеріалів, які використовуються при створенні недорогих меблів. Ці наповнювачі достатньо швидко втрачають свою форму. Тож краще вибирати диван с таким матеріалом, враховуючи, що меблі вам потрібні максимум на 5 років.

  • Дюрафіл, холофайбер, пінополіуретан.

Штучні матеріали високої якості. Вони не втрачають форму і є гіпоалергенними, що дуже важливо для дитини. Слід зазначити, що для малюків краще не вибирати меблі з пінополіуретану, тому що просушити такий матеріал буде нереально.

  • Латекс.

Натуральний, надійний, пружний матеріал, який фактично не має недоліків, крім одного ‒ ціни. Дивани з додаванням латексу дійсно недешеві.

Якщо вам потрібні якісні меблі, які б прослужили не один рік, слід зробити вибір на користь наповнювачів із дюрафілу та холофайберу. А якщо бюджет вас не обмежує, то обирайте латекс.

Можливо ви не до кінця впевнені в тому, яку модель ліжка обрати для кімнати своєї дитини, тоді рекомендуємо звернутись до OrganicMebel.shop. Це інтернет-магазин, який не тільки доставить ваші меблі по всій Україні і надасть на них гарантію, але й відповість на всі питання перед покупкою. Ви будете на 100% задоволені сервісом і якістю товарів.