Щоб забезпечити міцний, здоровий та спокійний сон, необхідно придбати високоякісну постільну білизну. Вона має бути не тільки зручною але й мати привабливий зовнішній вигляд. Купити якісну постільну білизну можна на сайті https://domashniy.com.ua але при покупці постільної білизни слід враховувати кілька факторів, описаних нижче.

Щільність постільної білизни

Під щільністю тканини розуміється число ниток на квадратний дюйм. Як правило, цей показник варіюється від 180 до 300. Чим значення цього показника більше, тим вища м’якість постільної білизни. Зазвичай густина тканини вказується на упаковці. Комфортна та високоякісна білизна має щільність ниток 300 і більше. Її вартість висока, проте заощаджувати на комфортності свого відпочинку не слід. До того ж така білизна є набагато довговічнішою.

Розташування ниток у тканині

Ще один важливий фактор, на який слід звернути особливу увагу при виборі постільної білизни – це спосіб розташування ниток у структурі тканини. Найбільшого поширення набули два різновиди плетіння: сатин та перкаль. У сатині переплетені один з одним чотири нитки і ще одна проходить під ними. Перкаль є простим плетінням, що використовується при виготовленні бавовняних тканин і бязі.

Тканина

Найчастіше постільна білизна виготовляється з використанням бавовни, бязі, сатину, шовку або синтетики. Постільна білизна, виготовлена ​​з бавовни і бязі, вбирає вологу, нейтралізуючи піт, що виділяється з тіла сплячої людини. Штучні волокна позбавлені таких якостей, тому відпочинок на них є менш комфортним. До того ж у вологому та теплому середовищі ідеально розмножуються грибки. Крім цього, постільна білизна з бязі є гіпоалергенною. Тканина з бавовни добре підходить людям з дуже ніжною шкірою, які страждають на алергію на різні типи волокон. А для хворих на астму це просто єдино можливий варіант.

Бавовна – це натуральне волокно, і бязь зазвичай не містить хімічних домішок. Тому вони не завдають жодної шкоди ні людському організму, ні довкіллю. Тканина з бавовни висихає швидше за інших і не накопичує в собі статичну електрику.

Бязева постільна білизна здатна служити дуже довго. Вона витримає велику кількість прання та збереже при цьому початкову м’якість. Постільна білизна, виготовлена ​​зі стовідсоткової бавовни, має неперевершену м’якість, яку обов’язково запам’ятає ваша шкіра. Синтетична тканина служить набагато довше, вона не зношується і втрачає свій колір. Проте, шкіра весь час відчуватиме величезну різницю між синтетикою та бавовною.

Розмір

При виборі постільної білизни слід звертати увагу на відповідний розмір з урахуванням того, що після кількох прань вона зменшиться і, в результаті, розмір виявиться дещо меншим від початкового.

Дизайн

Зовнішній вигляд постільної білизни, що купується, визначається виключно особистими смаками. Ринок пропонує величезну різноманітність різних стилів дизайну білизни, зроблені з використанням різних тканин, кольорів і візерунків. При підборі постільної білизни слід приділити увагу відповідності її кольору та малюнку інтер’єру вашої спальні, щоб вона не контрастувала із загальним оформленням приміщення для сну.