У кожної людини своє розуміння домашньої краси та затишку. Але той факт, що враження про спальню починається з покривала на ліжку, залишається безперечним. Стьобане покривало протягом багатьох років залишається фаворитом продажів. Величезний асортимент виробів може викликати легкий шок навіть у затятих любителів шопінгу, а переконатися в цьому можна за посиланням https://satin.com.ua/pledi-i-pokrivala/pokrivalo/.

Чим так сподобалося покупцям стьобане покривало? Відгуки тих, хто давно користується цим видом текстильних виробів, вказують на їх переваги – красу, комфорт, простоту догляду, багатофункціональність, довговічність. Стьобане покривало часто купують не тільки для власного будинку. Гарно упаковане, воно може виступити гідним подарунком для близької людини.

Що являє собою стьобане покривало

Кожне стьобане покривало є тришаровим. Перший – зовнішній шар, який створює зовнішній вигляд виробу. Для нього використовуються найрізноманітніші тканини та забарвлення.

Другий шар – внутрішній, підкладковий. Саме цей бік виробу стикається з тілом людини, коли покривало використовується замість пледа. Кращі підкладкові тканини – бязь, сатин, білизняний трикотаж. Як правило, використовуються матеріали, приємні тілу. Виробники пропонують двосторонні вироби. У такому випадку тканини для першого і другого шару підбираються такі, що гармонійно поєднуються і контрастні. Двостороннє стьобане покривало – чудовий спосіб миттєвого перетворення спальні.

Третій шар – наповнювач. Від його якості та кількості залежить об’ємність виробу, його зігріваюча якість, гігроскопічність та повітропроникність. Виробники використовують і натуральні, синтетичні та комбіновані матеріали:

  • Синтепон. Нетканий об’ємний штучний матеріал. Іноді використовується в комбінаціях з бавовною або шерстю.
  • Поролон. Навіть тонкий шар еластичного і комірчастого пінополіуретану володіє хорошими теплозберігаючими характеристиками.
  • Ватин. Натуральне або синтетичне еластичне полотно, яке застосовується в недорогих виробах. Добре зберігає тепло, практичне та довговічне. Вироби з ватином мають велику вагу в порівнянні з моделями з іншими наповнювачами.
  • Вовна. Ідеальний натуральний наповнювач. Легкий, міцний, що зберігає тепло і поглинає вологу, зносостійкий.
  • Бавовна. Натуральний екологічно чистий матеріал, який отримує спеціальний спосіб скріплення бавовняних волокон. Висока зносостійкість, міцність, гігроскопічність, повітропроникність. Теплоощадні характеристики не високі. Покривало, бавовна в якому міститься і зовні і всередині, більше застосовується для виготовлення легких літніх виробів.

Перед тим, як купити ліжко, визначтеся, для яких функцій воно Вам необхідне. Це допоможе Вам у виборі наповнювача вашої обновки.