До вибору демісезонного дитячого взуття необхідно ставитися вкрай уважно, адже саме від його якості буде багато в чому залежати якість прогулянки. Сезон весна-осінь характеризується особливо підвищеною вологістю але калюжі після дощу не повинні перешкоджати прогулянкам. Тому, вибираючи таке взуття, необхідно звернути увагу на його водонепроникність.

Вологонепроникність – важливий пункт при виборі демісезонного взуття

Вибираючи демисезонні черевики, важливо звернути увагу на матеріал, з якого воно виготовлене. Наприклад, шкіра, якій більшість з нас віддають перевагу, має властивість чудово зберігати тепло, а ще вона досить еластична. У такому взутті шкіра буде дихати, і ніжки у дитини не будуть потіти. Але є у черевиків з цього матеріалу і істотний недолік – вони можуть пропускати вологу, хоча і тут є дієве вирішення цієї проблеми. Для прикладу, компанія Minimen використовує для виготовлення дитячого демісезонного взуття спеціальну тканину Sympa-tex, яка не пропускає вологу.

Для пізньої осені або ранньої весни добре зарекомендувало себе мембранне взуття з високотехнологічного сучасного матеріалу. Воно дуже легке, добре пропускає повітря, ніжки в ньому не перегріваються. У той же час великим плюсом мембранних черевиків є те, що вони не промокають.

Кілька порад з вибору дитячого демісезонного взуття

  1. Дотримуйтесь порад ортопедів при виборі черевиків: гнучка, але в той же час жорстка підошва, широкий ніс, жорсткий задник, маленький каблучок, устілка з супінатором забезпечують надійну фіксацію. Взуття ні в якому разі не повинно здавлювати ніжку.
  2. Не забувайте про обробку черевиків спеціальними водовідштовхувальними засобами. Намагайтеся робити це напередодні дня виходу на вулицю, а не безпосередньо перед прогулянкою.
  3. Найкраще завести дві пари черевиків на міжсезоння на той випадок, щоб було що взути, поки друга пара висихає.
  4. Вибирайте перевірених виробників взуття, адже мільйони мам по всьому світу на власному досвіді перевірили їх якість на своїх дітях. Довіру заслужили багато брендів, наприклад, виробник Minimen, взуття якого давно зарекомендувало себе на ринку.

Інтернет-магазин minimen.ua надає широкий асортимент якісних демісезонних черевиків на будь-який смак, а також пропонує безкоштовну доставку в будь-який регіон країни. Ласкаво просимо в світ якісного дитячого взуття!