Потреба у власному житлі зі створенням родини зростає. При виборі квартири батьки відповідають не лише за свій комфорт, а й за комфорт дітей. Варто звернути увагу не лише на квартиру, а й на оточуючу інфраструктуру та район загалом. Пропонуємо вам розглянути фактори, на які варто звернути увагу при виборі житла.

Перед вибором квартири для родини постає питання: купувати у новобудові чи на вторинному ринку. Якщо брати до уваги інтереси та бажання сім’ї з дітьми, то ми рекомендуємо обрати квартиру у новобудові. У вас буде можливість ретельно продумати ремонт, який ідеально підійде для комфортного життя саме для вас. Також не менш важливим критерієм є підключення до будинку нових комунікацій та розвинена інфраструктура поруч.

На що звернути увагу при виборі житла?

Район, в якому плануєте купувати квартиру. Для родини з дітьми важливо мати безпечне та розвинене середовище для життя. Для прогулянок на свіжому повітрі рекомендуємо вибрати ЖК поблизу зелених зон. По цьому критерію вам ідеально підійде Green side ЖК. Поруч із комплексом сосновий ліс та Центральний парк. Завчасно подбайте про безпеку вашої родини, обираючи спокійний район.

Планування квартири та ціни. Для родини з дітьми потрібно завчасно подбати про особистий простір дитини, тому планування повинно мати не менше 2 окремих кімнат. Якщо фінансово вам вигідніше купити однокімнатну квартиру, то розглядайте варіанти, де багато вікон. Тоді ви матимете змогу зонувати простір або ж взагалі зробити окрему кімнату, якщо можливе перепланування.

Поверх. У сучасних новобудовах завжди є ліфти. Проте бувають дні, коли вони технічно несправні. Оптимальним варіантом для родини з дітьми буде розташування та другому, третьому або четвертому поверсі.

Дитячий майданчик на території комплексу та наявність місць для відпочинку. Для прогулянок з дитиною буде зручно мати поблизу ігрові зони. Ходити щодня у сусідні житлові комплекси або ж парки/сквери не завжди зручно та комфортно. ЖК Synergy 3 має на території декілька дитячих майданчиків та зон для відпочинку. Цей комплекс – чудовий приклад того, як можна весело, корисно та активно проводити час з дітьми, не виходячи за межі комплексу.

Під’їзд. Якщо у вас маленька дитина, то зверніть увагу на наявність пандусів для підйому коляски. Великим «плюсом» буде наявність місця для зберігання колясок, велосипедів чи самокатів у холі або на поверсі;

Розвинена інфраструктура поруч, наявність шкіл, дитячих садків, лікарень тощо поруч. Якщо поблизу немає потрібного вам закладу, але квартира ідеально вам підходить, то уточніть, чи є біля будинку зупинки транспорту. Для підлітків важлива наявність поблизу кафе, ресторанів, кінотеатрів, салонів краси чи торгових центрів.

Ринок житлової нерухомості сьогодні дозволяє вибрати квартиру, яка підійде вам по всім критеріям. Обираючи надійного забудовника – Будівельну групу «Синергія», – ви купуєте вигідно та без ризиків. По пошуковому запиту ЖК Синергія Ірпінь ви знайдете інформацію про всі наші комплекси. Звертайтеся до менеджерів за додатковою інформацією!