Стійкі до забруднень різного типу і впливу агресивного навколишнього середовища. Високі характеристики пожежної безпеки, низький рівень димоутворення і токсичності.

Конструктивні особливості, застосування в будівництві

Сучасні алюмінієві композитні панелі (АКП), легко піддаються обробці, різанню, вальцюванню. Вони пластичні, але при цьому відрізняються високими характеристиками міцності. Алюмінієвим композитним панелям не важко надати будь-яку форму. Завдяки своїм фізичним властивостям цей матеріал став одним з основних, використовуваних будівельниками при створенні оригінальних архітектурних композицій. Дизайнери люблять АКП за різноманіття колірної гами. За допомогою цього матеріалу будь-яке стилістичне рішення може бути з легкістю втілене в життя. Купити АКП та інші матеріали можна за посиланням https://avers.ua.

Конструктивні особливості композитних панелей

Алюмінієві композитні панелі являють собою сучасний матеріал для облицювання фасадів громадських і промислових будівель, офісних центрів, інших будівельних об’єктів. Багатошаровий виріб складається з двох алюмінієвих листів товщиною максимум 0,5 мм, між якими знаходиться полімерний наповнювач. Загальна товщина панелі не перевищує 6 мм. Листи алюмінію з обох сторін АКП покриваються антикорозійним шаром. Лицьова частина панелі має також стійке до впливів зовнішнього середовище покриття PVDF або РЕ. Термін служби панелей складає в середньому 25 – 30 років. Протягом цього періоду матеріал гарантовано зберігає свої фізичні і естетичні властивості.

Переваги АКП

  • Легкість. Панелі відрізняються невеликою вагою (3 – 8 кг/м2). Це дозволяє істотно зменшити навантаження на фасад, а також забезпечити оптимальну швидкість монтажу.
  • Пожежна безпека і термостійкість. Робочі температури АКП варіюються в рамках діапазону -60º … + 120ºС.
  • Здатність до самоочищення. Панелі, покриті поліефірним лаком, стійкі до забруднень. Пил легко змивається з них дощем або при необхідності проточною водою.
  • Стійкість до ультрафіолету. Покриття АКП не вигоряє на сонці. Колір і глянсовий блиск матеріал зберігає протягом усього терміну служби.
  • Хімічна інертність, фізична стійкість. PE і PVDF покриття надійно захищає алюмінієві панелі від механічних пошкоджень і впливу природних сольових суспензій.
  • Широка колірна гамма. Покриття АКП представлене сотнями відтінків (серед них є матові, глянцеві, металік). Необхідний замовник може вибрати по каталогу.

Вигоди використання АКП в будівництві

Фізичні властивості панелей визначають їх переваги перед іншими матеріалами. Популярність АКП в будівництві обумовлена ​​економічними факторами.

  • По-перше, зносостійкий матеріал дозволяє надовго забезпечити естетику фасаду будівлі. АКП – це міцність металу, універсальність легкого пластика. Поверхня, облицьована матеріалом, надійно захищена від атмосферних біовпливів і при цьому естетично бездоганна.
  • По-друге, АКП не потребують спеціального дорогого догляду, ремонту. Це дозволяє істотно знизити витрати на обслуговування будівлі. Панелі не потрібно чистити спеціальними засобами і фарбувати. Ремонт, якщо виникає необхідність, полягає в заміні касети.

АКП – це по-справжньому універсальний облицювальний матеріал.