Японська косметика для волосся

Якщо ви вже користувалися японською косметикою для волосся, то на собі відчули виражений терапевтичний та естетичний ефект. А якщо тільки хочете спробувати — чекайте на цікаві враження і відкриття.

Перше, що треба знати про професійну японську косметику для волосся від exc.boutique — вона натуральна. Це дивовижний мікс природних компонентів та олій:

Exc.Boutique

  • бджолине маточне молочко для зміцнення і росту волосся;
  • шовковий фіброїн для живлення амінокислотами;
  • деревне вугілля для зняття забруднень і часточок жиру;
  • арганове масло для відновлення пошкодженого волосяного стовбура;
  • скваланова олія для відновлення ліпідного шару на шкірі голови;
  • олія ши від випадіння волосин тощо.

І ще часто зустрічаються екстракти таких рослин, як бамбук, лотос, шавлія, орхідея, сакура, календула, ромашка. А мікрочастинки золота, платини, перлів та коралів глибоко проникають в структуру волосся і шкіри, здійснюють терапевтичний ефект, підвищують імунітет. Саме японець, лікар-косметолог Синобу Цудзіно, вперше відкрив здатність золота вищої проби у складі косметики підвищувати опірні сили організму.

Друге, що буде цікаво дебютанткам у японському догляді: японський шампунь не піниться так інтенсивно, як європейський аналог. З одного боку, це величезний плюс, адже свідчить про натуральність складу. З іншого — до миття голови доведеться звикати наново.

Найвідоміші бренди і косметичні лінійки

Пропонуємо коротку, але пізнавальну подорож-знайомство у світ японської косметики для волосся.

Японський шампунь

  1. Є відома компанія Lebel, яка диктує модні тенденції не лише у Японії, а й по всій планеті. Професійні препарати класу люкс охоплюють багато серій: ESTESSIMO CELCERT для SPA-догляду, COOL ORANGE для домашнього використання, серію м’яких шампунів HAIR SOAP, аромакреми та аромашампуні IAU. А ще у товарному портфелі є система фарбування LEBEL MATERIA: мабуть, найвідоміша японська фарба для волосся з дуже якісним оксидантом.
  2. Milbon — найкрупніший виробник професійних засобів для волосся в Японії, його ринкова доля складає 15%, що є прекрасним показником для висококонкурентного середовища. Фірма пропонує вибагливим жінкам лінійки Aujua, Plarmia, Nigelle і Deesse’s та японську фарбу для волосся Ordeve. Асортимент включає (окрім звичних шампунів, масок і бальзамів) ефективні японські спреї для волосся, емульсії, ампули, сироватки, флюїди, креми, пілінги.
  3. Shiseido — ще одна компанія зі світовим ім’ям. «Tsubaki Damage Care» — шикарна серія з амінокислотним комплексом і протеїнами перлин для дуже пошкодженого, висвітленого, сухого й ламкого волосся. Включає шампунь, бальзам, кондиціонер, маску високої якості.

Раніше японську косметику для волосся можна було дістати лише в Азії або американських салонах. Тепер в Україні є Exc.Boutique — прекрасна можливість познайомитися з диво-продуктами для довершеної зовнішності. А формула краси японок, як відомо з книги Акі Уеда «J-beauty. Японська революція», складається з тіла, емоцій і душі. Тому починаємо освоювати першу сходинку.