Тест «Четверо дверей», який допоможе розкусити будь-яку людину за пару хвилин

Тест «Четверо дверей», який допоможе розкусити будь-яку людину за пару хвилин

Психологи давно з’ясували, що колір впливає на наш настрій і навіть здоров’я. Колір, який людина вибирає в одязі або інтер’єрі, може розповісти про її характер, стосунки з оточуючими і навіть дитинство. На цій теорії засновано безліч психологічних тестів. І ми пропонуємо вам пройти один з них.

Ми впевнені: важливо вивчити своє внутрішнє «я», щоб розібратися в проблемах. Вам лише потрібно увімкнути уяву і відповісти на кілька запитань. А в кінці вас чекає розшифровка тесту.

Уявіть, що ви опинилися перед чотирма дверима. Вам потрібно увійти в кожні з них в пошуках виходу і запам’ятати все, що ви відчули.

Зелені двері. Ви відкриваєте їх і входите в кімнату. Подивіться навколо. Як вона виглядає? Які почуття і думки у вас виникають? Запам’ятайте все, що побачили і відчули. Тепер виходьте.

Блакитні двері. Ви входите в кімнату. Подивіться навколо, оцініть обстановку і габарити. Вам затишно тут? Які думки у вас виникають? Запам’ятайте свої відчуття і виходьте в коридор.

Червоні двері. Ви заходите всередину. Що ви бачите навколо? Які почуття у вас виникають в цій кімнаті? Оцініть, наскільки тут світло. Або ж, навпаки, світло тут приглушене? Чи є тут якісь предмети і меблі?

Чорні двері. Увійшовши, озирніться по сторонах. Опишіть, що ви бачите, чуєте, відчуваєте. Оцініть, якого розміру приміщення, чи світло тут, або темно. Запам’ятовуйте і повертайтеся в коридор.

Тепер повернемося в реальний світ і детально згадаємо все побачене. Найголовніше – це почуття, які ви відчували, перебуваючи в кожній з кімнат.

Відповіді

Кімната за зеленими дверима – це ваше дитинство. Якщо в ній ви відчували себе комфортно, то ваше дитинство було безтурботним. Захотілося затриматися тут? Вам не вистачає турботи. Неприємні думки і відчуття, які виникли – це дитячі проблеми, які впливають на доросле життя.

Приміщення за блакитними дверима розповість про ваш душевний стан в даний момент. Ваші емоції вказують на те, як ви відчуваєте себе зараз. Якщо в кімнаті був порядок, значить, ви зібрана, організована людина. Відчуття незручності говорить про бажання змін.

Червоні двері і простір за ними символізують відносини з протилежною статтю і любов. Якщо кімната простора, то ви схильні відчувати сильні романтичні почуття. Маленька говорить про те, що ви скута і боязка людина. Темрява означає, що відносини лякають вас, можливо, ви пережили розчарування в коханні.

Простір за чорними дверима – це ваше ставлення до роботи і справ. Якщо вам було комфортно, ви добре орієнтувалися, це означає, що ви відбулися як професіонал і перебуваєте на своєму місці. Якщо ви відчували страх або тривогу? Можливо, у вас є проблеми, пов’язані з роботою.

Поділись


Новини партнерів