Казка, яка навчить вас перестати бігати за непотрібним

Ця казка про неймовірну красуню, Принцесу, яка завжди вірила у справжнє кохання. Заради нього, вона була готова на все і сприймала його неначе справжню магію. Раптово Принц потрапив в халепу — його охопили відчай та зарозумілість. Принцеса хотіла спасти власне кохання.

Окрім цього, Принц був заточений в башті, яка охоронялася Драконом. Навіть Дракон недолюблював Принца, адже він був пихатим та нікчемним. Ніхто не вірив в те, що така людина справді може когось покохати. Але Принцеса не здавалася й вирішили врятувати свого коханого.

Принц обожнював, коли його хвалили та носили на руках. Він міг спілкуватися лише з тими, хто проявляє справжнє захоплення його персоною. Хоча він переконував себе у своїй величності, глибоко в душі надіявся, що хтось прийде і врятує його.

Дурний, дурний принц…

Наша героїня пройшла багато випробовувань: озеро з потворами Відчаю, зачарований ліс Сліз та болото Розчарування. Але вона не зупинялася й чекала вже на пекельний бій з Драконом заради Принца.

Билися вони довгими ночами посеред чистого поля, всипаного червоними маками. Натомість принц сидів у башті та спостерігав все, неначе за веселим фільмом. Йому подобалося так картати час.

Мерзенний, мерзенний принц.

Драконові було дуже цікаво, навіщо такій красуні цей недоумок:

– Навіщо тобі цей принц здався?

– Що таке запитуєш! Я кохаю його!

– А ти впевнена, що він кохає тебе? Ти пройшла такий шлях, щоб прийти та спасти принца, а він заради тебе і пальцем не вдарить. Він не заслуговує такої відваги.

– Я люблю його і повинна боротися за нього!

– Я тебе благаю! Що ж за Любов така, за яку треба боротися? Любов – це коли все добровільно і за взаємною згодою. Її марно вимолювати, випрошувати, і битися за неї сенсу немає. Вона або є, або її немає. Решта – фікція і твоя хвора уява. Глянь на свого принца уважніше та скинь рожеві окуляри. Він не такий насправді, як ти собі уявляєш. Цілими днями Принц палить цигарки та п’є вино. Ти впевнена, що після того, як ти звільниш його, він буде саме з тобою? У світі ще багато інших принцес….

Тоді Принцеса усвідомила те, що вона не хоче все життя битися за таке кохання.

– Ти маєш рацію, Дракон. Прости мене, – принцеса кинула меч і попрямувала до свого коня.

Після цього Дракон та Принцеса стали найкращими друзями, а згодом вона знайшла того єдиного, який покохав її всім серцем. А Принц так і залишився в башті до кінця життя.

ДЖЕРЕЛОПошепки
Поділись


Новини партнерів