Ваша манера схрещувати пальці розповість, яка ви особистість

Експерти мови тіла вважають, що те, як ви схрещуєте пальці рук, багато про вас говорить. До такого висновку прийшов лауреат Нобелівської премії Роджер Уолкотт Сперрі. Згідно з його дослідженням, поведінка людини залежить від того, яка частина його мозку, ліва або права, більш активна, пише Жіночий Світ.

Ми спробували проникнути в таємниці людського мозку і допомогти вам краще зрозуміти самих себе.

1. Лівий великий палець зверху

Якщо ви схрещуєте пальці саме подібним чином, то, швидше за все, ви людина практична. Ви з тих, хто ніколи не приймає рішення на гарячу голову. Ви ретельно зважуєте всі за і проти. Вас також досить важко обдурити. Ви володієте вродженим детектором брехні.

Саме за це вас цінують ваші друзі і рідні, нерідко звертаючись до вас за порадою. І ви дуже відповідально підходите до цього. Але все це не означає, що ви дуже серйозна людина. Навпаки, ви здатні розгледіти позитивне навіть в найпохмуріших моментах. Ваше особливе почуття гумору притягує до вас загальну увагу на заходах.

Також вас можна назвати романтиком, який точно знає толк в залицяннях. Ви відчуваєте, що і як слід сказати.

2. Обидва пальця разом

Ви переконані, що диявол криється в деталях. Ви перфекціоніст і очікуєте такого ж відповідального підходу від інших. Лідерство для вас – природна манера поведінки, і ви завжди прагнете бути взірцем. Але це не означає, що ви не дбаєте про потреби і обставини інших людей.

Ви завжди чуєте думку інших людей і намагаєтеся зрозуміти їх точку зору, перш ніж прийти до висновку. Ваша відвертість, чесність і щирість іноді можуть обеззброїти деяких людей, але саме ці якості в результаті підкуповують оточуючих.

Крім того, в стосунках ви цінуєте прямоту і не соромитеся висловлювати свою думку. Цього ж ви чекаєте і від партнера.

3. Правий великий палець зверху

Якщо, переплітаючи пальці, ви автоматично розміщуєте великий палець правої руки зверху, то ви людина з високим емоційним коефіцієнтом. Ви можете зрозуміти, що відчуває людина, навіть якщо вона намагається приховати свої справжні переживання. Ця унікальна здатність дозволяє іншим відкриватися вам.

Ця ж здатність допомагає вам мислити нестандартно і приймати правильні рішення. Хоча прийняття рішень після напливу почуттів іноді вимагає часу. Ваша здатність розуміти глибокі емоції і тепло відгукуватися на них притягує до вас людей.

У відносинах ви розумієте невисловлені переживання вашого партнера. З вами у нього ніколи не буде проблем із задоволенням емоційних потреб.

А тепер не замислюючись схрестіть пальці і скажіть, що ви за людина.

Джерело

Поділись


Новини партнерів