20 пунктів, які треба сказати синові до того, як він подорослішає

Якби ви почули ці слова в дитинстві, можливо, ви виросли б іншою людиною.

1. Ти можеш і повинен вирішувати труднощі
Життя повне складнощів і тобі доведеться приймати цей виклик регулярно. Наполегливо працюй, не бійся просити про допомогу, коли це необхідно, і думай головою.

2. Знай собі ціну
Ніколи не погоджуйся на менше – ні в повсякденному житті, ні в роботі, ні в любові.
Будь кнайращим і вибирай найкраще.

3. Слухай своє серце
Особливо в тих випадках, коли тобі здається, що воно говорить щось розумніше, ніж навколишні люди.

4. Не будь таким серйозним по відношенню до себе
Не жалкуй, але визнай свою провину, якщо вона є. Смійся над собою. Будь простішим.

5. Гроші не визначають твого життя
Життя – це більше, ніж гроші. Одні з найщасливіших моментів в твоєму житті будуть пов’язані зовсім не з цими папірцями. Наполегливо працюй і добре заробляй, але не суди про себе по тому, скільки у тебе грошей.

6. “Ні” означає “ні”
Коли справа доходить до побачень (чи як там ви, “шалені” діти, це називаєте в підлітковому віці), пам’ятай: якщо дівчина говорить “ні”, це означає “ні”.

7. Плакати – це нормально
У тебе не кам’яне серце. Ти чуйний, добрий і справедливий. Іноді те, до чого ти прагнеш, не буде втілюватися в життя. Час від часу ти програватимеш.

Якщо ти відчуєш, що сльози принесуть полегшення, то дай їм волю.

8. Піклуйся про своє здоров’я
Обов’язково відвідуй лікаря, їж овочі, добре спи та роби фізичні вправи.

9. Пам’ятай про свою сім’ю
Сім’я завжди буде поруч: радіти разом з тобою, коли ти щасливий, і підтримувати тебе у важкі години. І звичайно, любити тебе завжди і за будь-яких обставин. Не віддаляйся від своїх близьких.

10. Ти не кращий за інших
Ти чудовий, але ти не кращий, ніж люди, які керують автобусом, ремонтують твоє взуття або прибирають у твоєму будинку. Незалежно від того, яких висот ти досягнеш в житті, пам’ятай, що повинен поважати інших людей і їх працю.

11. Люди хороші
За своєю природою люди більше схильні до добра, ніж до зла. Проте це не означає, що світ складається лише з добрих людей. Тобі зустрінуться такі, які робитимуть неправильно, недобре і просто підло. Я хочу, щоб ти не забував: у кожної людини має бути шанс виправитися. І кожен вважається невинним доти, поки не доведене зворотне.

12. Вбережи себе від зайвих переживань
Біль і драма слідуватимуть за тобою упродовж усього твого життя. Уникай людей і подій, які не вносять в твоє життя нічого, окрім переживань, інтриг, розчарувань і хаосу. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на це.

13. Ти не центр Всесвіту
Життя на Землі було до твого народження, триватиме воно і після того, як ти покинеш цей світ. Не зациклюйся виключно на собі, допомагай іншим людям, надихай їх на нові звершення. Залиши свій слід.

Зроби так, щоб після того, як тебе не стане, про тебе було кому згадати.

14. Роби щось добре щодня
Так, у сучасного життя скажений темп, але ми ніколи не буваємо зайняті настільки, щоб у нас не залишилося часу на добро. Поступитися іншому місцем в метро, допомогти старому перейти дорогу або донести важкі сумки з магазину. Будь людиною, яка готова протягнути іншим руку допомоги.

15. Будь собою
Ти унікальна людина. І ти можеш зробити в цей світ свій вклад. У тебе є таланти, розвивай їх і ніколи не змішуйся з натовпом.

16. Твоє слово має бути вартісним
Уважно вибирай слова, які вимовляєш. Намагайся говорити правду і завжди дотримуватися обіцянок. Пам’ятай, що ти маєш бути людиною, яка відповідає за свої слова.

17. Будь привітним
Стався до людей добре і не будь різким. Це не так вже і складно, якщо подумати.

18. Твоя мама завжди буде поруч
Я завжди буду поряд з тобою. Настане день, коли я фізично не буду присутня, але знай: я назавжди залишуся в твоєму серці і в твоїх спогадах.

19. Вибирай з розумом
Наречену, партнерів по бізнесу, друзів і сусідів.

20. Будь хоробрим
Будь хоробрим настільки, щоб визнати, що тобі потрібна допомога інших людей або що прийшов час покинути свої починання, тому що вони зазнали краху.

Будь хоробрим настільки, щоб зуміти сказати “прощавай” тому, кому вже не місце в твоєму житті і “привіт” новому.

А які поради ви дасте своєму синові?

Джерело

Поділись


Новини партнерів