Вибір якісного фена для волосся

Багато жінок на сьогоднішній день не уявляють своє життя без невеликих електро-помічників. Можна сказати, що підручні електричні прилади нині є необхідністю не тільки для створення чудового образу або використання в побуті, але і для того, щоб убезпечити себе від різних спровокованих хвороб. Це один з важливих винаходів минулого століття. Йтиметься про невід’ємну частину великої жіночої косметички – це фен. Всі жінки використовуючи даний прилад, хочуть побачити не тільки найкращий результат, але й ціле, неушкоджене, здорове волосся. На жаль, у більшості немає уявлення про наслідки, які їх чекають після придбання і використання неякісного фена. Щоб залишитися з ідеально лисою головою, досить використовувати неякісний прилад для сушки волосся.

Великій частині сучасних леді цікаво, чим треба керуватися вибираючи якісний фен, який за короткий час зробить волосся сухим і при цьому залишить їх здоровими, шовковистим, блискучими.

Для покупця важливо розібратися, які типи фенів зараз можна придбати в магазинах міста. На сьогоднішній день ринок надає два типи фенів: звичайний фен-концентратор з насадкою-соплом, який може в найкоротші час висушити довге волосся, і фен-стайлер, який сушить і одночасно моделює зачіски на короткому і середньої довжини волосся. Фени-концентратори діляться на три типи: дорожні, професійні та для домашнього користування. Професійні краще купувати у перевірених продавців VICshop на сторінці https://vicshop.com.ua/uk/parikmaherskie-instrumenty/professionalnye-feny-dlya-volos/.

Щоб уберегти себе від неякісного або бракованого товару, потрібно попросити у продавця надати сертифікат відповідності, який дає гарантію, що товар відповідає стандартам, які встановлені вітчизняним законодавством. Якщо покупку здійснювати в інтернет-магазині, можна також вимагати від продавця свідчить документ, який він може відправити електронним листом.

При покупці фена, потрібно не мале значення віддати його зручності тримання в руці. Якщо фен тримати незручно, то буде потрібно більше кількості часу на сушку волосся. Найкраще, коли кнопки перемикання режимів і інші, розташовані з внутрішньої сторони ручки фена. Так набагато простіше, і головне зручно, їх перемикати.

У фена повинен бути шнур довжиною не менше 1,5 м. Коли шнур короткий, він не дозволяє відійти від розетки, так створюючи якийсь дискомфорт при використанні приладу. Ручка обов’язково прогумована або ребриста, щоб фен просто не вислизнув з руки.

Нагрівальний елемент фена може бути керамічний або металевий. Краще віддати перевагу керамічному елементу. При роботі приладу він буде давати помірний рівномірний потік повітря, що перш за все не буде пересушувати волосся. Якщо температура потоку, що надходить з фена, досягає позначки 60°, в допомогу приходить функція контролю від перегріву. Ця функція дозволяє контролювати температуру повітря. Спеціальний термодатчик автоматично знижує температуру, тим самим захищаючи волосся від повної втрати вологи.

Фен повинен бути обладнаний режимами швидкості і температури, як мінімум – це по 3 позиції. Обов’язково має бути присутня функція холодного обдування. Звичайний фен для домашнього використання має потужність до 2300 Ват. Фени з потужністю більше 2300 Ват – це професійні фени, а з менш ніж 1500 Ват – дорожні. Професійний фен не підходить для щоденного використання в домашніх умовах, так як негативно впливає на стан здоров’я шкіри голови і волосся.

Також фахівці не підтверджують, що функція іонізації в фені допомагає волоссям не електризуватися, залишаючи їх блискучими і пишними. Можна зробити висновок, що це хитрий маркетинговий хід.

Поділись


Новини партнерів