Скільки іноземних мов знає Настя Каменських: несподівані дані

Українська співачка Настя Каменських не припиняє дивувати своїх прихильників. З Маямі зірка опублікувала допис, в якому зізналась, скількома мовами вона володіє.

За словами Насті Каменських, вона вільно володіє трьома іноземним мовами. Окрім цього, артистка активно вивчає іспанську, знанням якої вже похизувалась у своєму блозі.

Знання та навчання – це найважливіша складова розвитку особистості. Я знаю англійську, італійську, українську, російську, а зараз вчу іспанську. Її я почала вивчати зовсім недавно, 4 місяці тому, але у мене досить непогано виходить,
– зізналась Настя Каменських, додавши відео з шоу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Відомо, що в американському Малібу співачка презентувала нову гарячу пісню “Peligroso“. Зірка давала численні інтерв’ю для іспаномовних телеканалів, програм і радіостанцій. На кадрах, опублікованих у блозі Насті Каменських, зірка вільно спілкується іноземною мовою з ведучими, не відчуваючи мовного бар’єру.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap)

Таким чином артистка на власному досвіді показала, що реалізувати свою мрію можна всього за 4 місяці. Відтак Настя Каменських закликала прихильників повторити її успіх, втіливши свій задум.

Поділись


Новини партнерів