Екскурсії по мальовничому Львову

Щоб доторкнутися до унікальної історії, відчути дух самобутньої культури і зануритися в неймовірну атмосферу старого міста, потрібно хочаб раз у житті відвідати Львів. Це надзвичайне місце, таке популярне серед туристів завдяки затишним звивистим вуличкам з ароматом кави і львівських круасанів, численним пам’ятникам архітектури, чарівним і містичним місцям, оповитих безліччю легенд.

Відчути себе частинкою міста з віковою історією вам допоможе правильно складена програма відвідування визначних і цікавих місць. Професійний гід проведе вас найчарівнішими маршрутами, побудувавши екскурсію таким чином, що вам захочеться повертатися до Львова знову і знову, відкриваючи для себе перлину Західної України кожного разу з нового боку. І неважливо, приїхали ви самі, з друзями, сім’єю, дітьми, з колегами, чи на корпоративний захід, для кожного випадку є ідеальний варіант пізнавальної екскурсії.

Ми пропонуємо екскурсії на будь-який смак – пішохідні та оглядові екскурсії, для гурманів дегустаційні та гастрономічні тури, романтичні вечірні та нічні для закоханих, тематичні, з відвідуванням особливих закладів, і звичайно святкові костюмовані з оригінальними програмами.

Незабутній Львів

Хто хоча б раз побував у Львові, знає, що атмосфера цього міста має неймовірний магнетичний вплив. Йому сприяють одразу кілька складових:

Старе місто – духовний центр Львова. Без відвідин його звивистих вуличок не проходить жодна екскурсія. І не дивно, адже особлива атмосфера, дивовижні пам’ятники архітектури та безліч історій та легенд з ним пов’язаних просто закохують в себе з першого погляду.

Колорит. Можна нескінченно описувати західноукраїнський колорит, змальовуючи його з допомогою різноманітних епітетів і порівнянь, а можна просто приїхати і відчути ту дружність і привітність місцевого населення, любов до рідної землі і гордість за свою націю.

Кухня. Гастрономічний рай для туриста – це ситна і смачна західна кухня. Тут і вареники, і борщ, і пампушки і банош і ще багато різноманітних смаколиків. Крім того, легендарне львівське пиво, львівська кава, безпосередньо з копальні кави, та, звичайно ж, знаменитий львівський шоколад.

Культурна спадщина. Від поживи тілесної перейдемо до духовної – саме у Львові ви натрапите на дивовижну кількість пам’ятників, музеїв, храмів, палаців та мальовничих площ.

Fest-Tour – кращі екскурсії по Львову

Професійний гід завжди знає чим здивувати і захопити своїх гостей під час екскурсії. А в Fest-Tour працюють саме такі спеціалісти. Вони проведуть найдивовижнішими і найпотаємнішимимісцями. Навіть знавці історії міста, та його корінні жителі будуть здивовані скільки нерозкритих таємниць щоразу відкриває для них Fest-Tour і ось сторінка, щоб переконатись.

Вартість екскурсії залежить від обраної програми, але в будь-якому разі залишається доступною для наших гостей.

Поділись


Новини партнерів