Види протезування зубів в Києві: куди звернутися пацієнтам?

  Втратити зуб можна в будь-якому віці із різних причин. Якщо така неприємність сталася, необхідно негайно звернутися до стоматолога з метою відновлення зубного ряду, так як порушення його цілісності може призвести до:

  • зміщення сусідніх зубів, які прагнуть зайняти вільне місце;

  • підвищення навантаження на зуби, що залишилися;

  • спотворення контурів обличчя;

  • порушення процесу пережовування їжі;

  • зниження естетичності посмішки.

  Стоматологи клініки WDR «Вайдер» протягом багатьох років успішно виконують протезування зубів в Києві за допомогою найсучасніших способів, про особливості яких ми розповімо нижче.

  Види протезування зубів

  На даний момент існують наступні види протезування зубів:

  • культьові вкладки;

  • вініри;

  • коронки;

  • імплантати;

  • мости;

  • знімні протези.

  Розглянемо особливості таких конструкцій і ситуації, в яких застосовується той чи інший вид протезування, більш докладно.

  Культьові вкладки/накладки

  Куксова вкладка — це не пломба і не імплант. Це спеціалізована ортопедична конструкція, яка виготовляється в зуботехнічній лабораторії та використовується для відновлення зубів, зруйнованих карієсом більш ніж наполовину. Виробляються такі протези з кераміки або металу.

  Вініри

  Вініри — це тонкі керамічні накладки, які встановлюються на зовнішню поверхню зуба з метою приховування міжзубних щілин, відколів, тріщин, пігментних плям або виправлення несуттєвих викривлень зубного ряду. До переваг вінірів можна віднести можливість вибору відтінку згідно з кольором шкіри пацієнта або його очей.

  Коронки

  Коронки з кераміки допомагають не тільки надати цілісність і колишню форму зубу, який зруйнувався під впливом карієсу або інших причин, але й додати привабливість усмішці. Основа таких виробів здатна пропускати світло, передаючи, тим самим, зубу натуральну прозорість.

  Імплантати

  Імплантація зубів — це один з найбільш прогресивних методів відновлення зубного ряду, при якому імплантат вживлюється в кісткову тканину, а поверх нього надівається керамічна коронка. До переваг такого виду протезування можна віднести його надійність, довговічність та естетичність. Недолік — висока вартість.

  Мости

  Мости — це конструкція з декількох зубних протезів, закріплених на одній основі. Використовуються такі вироби для відновлення зубного ряду при втраті двох та більше зубів. Виготовляються штучні зуби з металокераміки, а вся конструкція фіксується в ротовій порожнині за допомогою спеціальних засувок, одна з частин яких кріпиться до рідних зубів.

  Зйомні протези

  Такі конструкції встановлюються в разі повної втрати зубів. Виготовляються вони зі спеціального гіпоалергенного пластику та фіксуються на яснах за рахунок тяжіння до м’яких тканин ротової порожнини. Перевага такого способу — прийнятна вартість. Недолік — низький рівень естетичності та необхідність використання спеціальних кремів для більш надійної фіксації протезу.

  Щоб відновити зубний ряд за допомогою перерахованих вище видів протезування, запишіться на прийом до фахівців стоматології на Позняках WDR «Вайдер». Лікар клініки проведе первинний огляд ротової порожнини і порадить оптимальний для вас варіант протезування.

  Поділись


  Новини партнерів