Цукрова паста для шугарингу – види та способи застосування

  Жіноча краса – це не лише подарунок від природи, а й постійна робота над собою. Щоб виглядати привабливо та жіночно, доводиться прикладати чимало зусиль. Але результат того вартий: пригадайте лишень, якими поглядами проводжають вас перехожі, коли ви виглядаєте на всі сто відсотків. Тому ми підкажемо всім чарівним дівчатам і жінкам ще один чудовий спосіб, як доглядати за собою. А саме – як легко і надовго позбутися волосся на руках, ногах, у зоні пахв та бікіні. Цей спосіб має назву цукрова депіляція. Спосіб видалення волосяного покрову за допомогою цукрової маси ще називається шугарингом. Він є чудовою альтернативою восковій депіляції та голінню, оскільки результат гладенької шкіри зберігається значно довше, а сам процес видалення волосся є менш болісним.

  Що вам знадобиться для шугарингу? І про що ви повинні обов’язково знати перед тим, як скористатися цим новим поки що для вас способом депіляції? Про все це і значно більше ми розкажемо вам у доступній формі.

  Цукрова паста для шугарингу

  Отож, відповідь на запитання, що нам потрібно для шугарингу – цукрова паста. В складі цієї речовини є лише глюкоза, фруктоза і вода, в деяких випадках додають ще ароматизатори. За основу класифікації цукрової пасти береться її консистенція. Розрізняють три основні види такої пасти:

  • м’яка;
  • середня;
  • тверда.

  Окремі джерела ще називають два види – ультрам’яку та бандажну цукрову пасту, яку використовують разом зі смужками. Всі інші види паст застосовують мануально (за допомогою рук).

  Як правильно застосовувати цукрову пасту, знає спеціаліст, який пройшов спеціальну підготовку. Адже для кожної частини тіла потрібна відповідна консистенція, яку отримують способом змішування кількох типів паст. Також на вибір правильного типу пасти впливають температурні показники в приміщенні, температура рук майстра і тіла клієнта, жорсткість волосся та ін. Тому важливо хоча б перші кілька разів зробити цю процедуру в салоні краси.

  Як ви вже зрозуміли, основним компонентом шугарингу є цукрова паста. Одним із кращих виробників цього косметичного продукту на вітчизняному ринку є компанія Velvet. Ознайомитися із пропозиціями цього виробника можна на офіційному сайті Velvet https://velvet-spa.com.ua – тут ви зможете придбати не лише оригінальні цукрові пасти всіх видів, а й продукцію для інших косметичних процедур, яка гарантує відмінний результат.

  Переваги та особливості цукрової депіляції

  Шугаринг має кілька суттєвих переваг:

  1. Безпека. У складі цукрової пасти – лише натуральні гіпоалергенні інгредієнти. Також цей спосіб депіляції не є надто болючим та не має протипоказань, тому його застосовують навіть при варикозному розширенні вен на ногах.
  2. Доступність. Цукрову пасту можна приготувати самостійно в домашніх умовах. Але краще все ж таки купити в спеціалізованому магазині, обравши надійного виробника, як-от торгова марка Velvet. Адже ціни на цю продукцію цілком доступні.
  3. Простота в застосуванні. Варто лише один-два рази побачити, як робить цукрову депіляцію майстер, щоб успішно виконати цю процедуру самостійно. Або ж уважно прочитати всю необхідну інформацію, особливо про види паст та як їх змішувати, щоб отримати правильну консистенцію.
  4. Тривалий ефект та користь. Завдяки цьому методу ви видалите волосся разом із корінням. Щодо корисних властивостей, то разом із видаленням волосяного покрову ви ще й підживите шкіру корисними речовинами та вітамінами, які містяться в цукровій пасті.

  Шугаринг – це справді солодка процедура депіляції, бо від одного вигляду на цю медову консистенцію вже стає солодко. А скільки приємних емоцій на вас чекає після процедури! Тож не бійтеся експериментувати: краса не вимагає жертв – краса вимагає знань! І ви щойно отримали чергову порцію корисної інформації!

  Поділись


  Новини партнерів