Транспортна логістика: як правильно вибрати компанію?

  Транспортна логістика – це відповідальний процес, тому потрібно уважно ставитися до вибору компанії, яка буде займатися вантажоперевезеннями. Звичайно, можна віддати перевагу новачку ринку з низькою вартістю послуг, але тоді не буде гарантії безпечної та швидкої доставки вантажу. Розглянемо основні 5 критеріїв, за якими необхідно підбирати логістичну компанію.

  5 критеріїв вибору логістичної компанії

  1. Досвід

  Один з основних критеріїв вибору, тому що тільки досвідчена компанія зможе забезпечити оперативну і безпечну доставку вантажу. Дізнайтеся, скільки часу компанія працює в ніші, скількох клієнтів обслужила і наскільки якісно надає свої послуги. Представники компанії повинні надати ретельно опрацьовані схеми транспортування, а також досвідчена компанія без проблем зможе надати варіант рішення при складних варіантах вантажоперевезень.

  2. Тип послуг

  Якщо ви хочете уникнути підписання десятків договорів і стежити за тим, як працює декілька фірм, рекомендуємо звертатися до компаній, які надають транспортну логістику в комплексі. Такі компанії несуть повну відповідальність за товар на кожному етапі співробітництва:

  • підбір відповідного транспорту;

  • оптимальний маршрут перевезень;

  • перевезення товару з урахуванням всіх норм;

  • митне оформлення товару;

  • складське зберігання і т.д.

  Це значно полегшує співпрацю з компанією для клієнта.

  3. Відгуки

  Важливий критерій вибору, тому обов’язково подивіться відгуки про компанію в інтернеті, або знайдіть минулих клієнтів, які раніше співпрацювали з організацією. Будьте уважні під час вивчення відгуків, які має логістична компанія, тому що є ймовірність замовних відгуків.

  4. Особиста зустріч

  З огляду на те, що транспортна логістика – відповідальний процес, не варто довіряти тільки відгуками. Рекомендуємо відвідати особисто офіс компанії, де можете оцінити професіоналізм співробітників, оцінити стан офісу і підхід до роботи. Відразу побачите, плануєте працювати з професіоналами або компанією-одноденкою.

  5. Ціна

  Висока ціна – не показник високої якості послуг. Якщо ви відібрали претендентів, попросіть пояснити, яким чином відбувається ціноутворення. Це дозволить вам зрозуміти, яка сума буде йти безпосередньо на організацію вантажоперевезень, а яка сума – прибуток логістичної компанії.

  З огляду на ці критерії, ви можете підібрати підходящу компанію для перевезення відповідним транспортом. Якщо вас цікавить транспортна логістика від професіоналів, звертайтеся до фахівців компанії “LogisticPlus”, де ви можете замовити комплексні послуги з вантажоперевезень.

  Поділись


  Новини партнерів