Сучасний житловий комплекс «Квартал Алей» в Броварах

  Сучасний житловий комплекс «Квартал Алей» в Броварах

  ЖК «Квартал Алей» – це поєднання сучасного підходу до організації комфортного житла і вмілої організації інфраструктури. Проектувальникам і безпосереднім виконавцям всіх ідей даного об’єкта вдається створення житлового комплексу столичного рівня в екологічно чистій приміській зоні Броварів.

  Європейський підхід до планування і дизайну

  У розробці була задіяна унікальна технологія зонування, завдяки якій житлова частина відокремлена від суспільної, виключаючи будь-який дискомфорт перебування в кожній з них. До житлових об’єктів належать будинки, майданчики для дітей, а також рекреаційні зони з оригінальним ландшафтним дизайном. Суспільними вважаються всі технічні та інфраструктурні об’єкти: автостоянка, медцентр, стадіон, дитсадок і школа.

  Фасади будинків мають лаконічний стиль з обробкою теплих тонів, легкими та надійними решітками, витонченими формами балконів і масштабним заскленням. За візуальну естетичність і практичність кожної будови відповідають фахівці архітектурного бюро Пашенько. Родзинкою ЖК є двоповерхові квартири з терасами. Галерея порталу kvartal-aley.com допоможе ознайомитися з реальними технічними можливостями комплексу і свідомо підійти до вибору майбутнього житла.

  Особливості інфраструктури

  ЖК «Квартал Алей» відкриває масу можливостей для ведення підприємницької діяльності. Маса нежитлових майданчиків мають індивідуальне планування для заняття комерцією. На доступних умовах можна орендувати приміщення під заклади громадського харчування, офіси, торговельні точки, спортклуби, фінансові центри та інші сервіси, які допоможуть поліпшити інфраструктуру мікрорайону і забезпечать комфорт проживання місцевого населення.

  Зробити покупки можна в одному з супермаркетів від популярних торгових мереж (в кроковій доступності), або на ринку неподалік (15 хвилин ходьби). Також в районі комплексу діють торгово-розважальні центри, що відкривають доступ не тільки до широкого асортименту різноманітної продукції, а й до всіляких місць проведення дозвілля (каток, кінотеатр, кафетерії і ресторани).

  Для найменших мешканців ЖК крім місцевої школи та дитсадка в декількох хвилинах ходьби від житлової зони розташовані інші освітньо-виховні установи. Жодна дитина не залишиться без місця, а її розвиток батьки зможуть довірити кваліфікованим відповідальним фахівцям.

  Підлітки і дорослі зможуть зайнятися собою. Максимум 15 хвилин знадобитися, щоб добрати в один з фітнес-клубів або тренажерних залів. Також на території центрів діють секції танців і єдиноборств. Швидке відновлення після виснажливих тренувань або небажаних травм можливо в місцевому оздоровчо-реабілітаційному центрі.

  Любителям прогулянок на природі доведеться вийти за межі «Кварталу Алей», щоб потрапити в сосновий ліс поблизу. Там їм будуть доступні сонячні галявини для проведення пікніка або тінисті стежки, що пролягають серед величних сосен.

  Технічні переваги

  У «Кварталі Алей» все зроблено для комфортного проживання. Ефективність життєдіяльності та відсутність дратівливих чинників для населення комплексу забезпечується за рахунок наступних його особливостей:

  • автономна опалювальна система з відокремленою котельнею;
  • зведення ЖК за принципом «місто в місті»: всі інфраструктурні об’єкти первинної необхідності є на території району, а для задоволення вторинних – треба витратити всього декілька хвилин на пішу прогулянку або проїзд;
  • екологічна чистота (близьке розташування до лісового масиву);
  • мінімум шуму за рахунок віддалення від інтенсивного трафіку транспортних магістралей;
  • особистий паркінг на виділеній прибудинковій території;
  • власна служба безпеки ЖК (кваліфіковані фахівці, системи відеоспостереження) та ін.

  За детальною інформацією та консультацією менеджерів проекту звертайтеся на офіційний портал. Вибирайте краще – живіть з комфортом!

  Поділись


  Новини партнерів