Шинний центр «ГороШина»: сертифіковані шини та диски від кращих виробників

  Заощаджувати можна, і навіть потрібно, але тільки там, де це не стосується безпеки. Купуючи шини для своєї машини важливо враховувати їх якість, експлуатаційні характеристики та продуктивність. Ці характеристики впливають не лише на безпеку руху, а й на керованість автомобілем, та реагування на різноманітні дорожні обставини, в тому числі на розгін, гальмування тягово-ходові властивості. Завдяки добре підібраній гумі можна забезпечити комфорт їзди, а також оптимально розподілити навантаження на різні вузли автівки. У сучасних моделях шин від провідних виробників використовуються технології низького спротиву коченню, що дозволяє заощаджувати на пальному впродовж всього терміну експлуатації. Окрім грошової вигоди це дозволяє робити менше шкідливих викидів у довколишнє середовище.

  У інтернет-магазині ГороШина представлені шини провідних брендів, продукція яких відповідає найжорсткішим сучасним вимогам. В асортименті представлено багато різноманітної продукції. Для легкості пошуку можна скористатися зручною формою підбору, або ж обрати з наступних категорій:

  • Літні шини;
  • Зимні шини;
  • Всесезонні шини;
  • Шини для легкових авто;
  • Легко вантажні шини;
  • Шини для вантажівок;
  • Шини для сільськогосподарської техніки.

  Також у продажу є сталеві і литі диски.

  Як правильно обирати

  Є ряд критеріїв які впливають на вибір шини. Це стосується різних малюнків протектора, спрямованість для типів транспорту, а також виробників. На кожному виробі є спеціальне маркування, яке показує розміри шина, а також його особливості.

  Чим відрізняються шини для різних сезонів

  Літні шини забезпечують необхідне зчеплення з дорожнім полотном при температурі повітря не нижче +5 градусів Цельсія. Якщо стовпчики термометрів опускаються нижче цієї позначки, то літня гума стає дуже жорсткою, в наслідок чого збільшується гальмівний шлях, та зменшується керованість авто.

  В свою чергу зимові шини показують найкращі характеристики при низьких температурах. Але, коли на вулиці тепло, гума стає дуже м’якою, що так само подовжує гальмівний шлях, та погіршую контрольованість машиною.

  Всесезонні шини – це такий собі компромісний варіант, який можна використовувати впродовж всього року. Однак вони погано підходять для слизьких доріг та їзди на великій швидкості. Тобто за мінусової погоди, коли на дорожньому полотні лежить сніг чи спостерігається ожеледь, то краще вибрати зимову гуму.

  Чому потрібно купувати якісні диски

  Багато хто приділяє багато уваги шинам, а от про диски взагалі не турбується. Але такий підхід не є правильним, адже вибір цього елементу колеса впливає на наступні параметри автомобіля:

  • Підресорну і непідресорну масу;
  • Керованість транспортом;
  • Динамічні характеристики автомобіля;
  • Плавність руху.

  Таким чином важливо відповідально підходити як до вибору гуми, так і до вибору дисків.

  Поділись


  Новини партнерів