Секрет ідеального подарунку: обираємо золоту каблучку

  Шукаєте подарунок, який точно сподобається? Стильна золота каблучка від українського бренда «Фаіна» – те, що треба. В нашій добірці класичні золоті каблучки із фіанітами, що пасують до будь-якого одягу. Вишукані і привабливі, вони точно не залишать вас байдужими!

  Думаєте, обрати подарунок, який прийдеться до душі, важко? Ювелірний бренд «Фаіна» пропонує вироби, що дарують гарний настрій, більше 25 років. Фаіна золото – прикраси на будь-який смак.

  Для яскравих і квітучих


  Рослинні мотиви – класика. З давніх-давен ювеліри створюють такі вироби і вони незмінно залишаються популярними. Лаконічна золота каблучка, оздоблена квіткою із фіанітів, прикрасить тендітні пальчики. Цей подарунок можна розцінювати як побажання залишитися назавжди яскравою і квітучою, а ще – як визнання того, що ваша дівчина – сама ніжність. Така золота каблучка з камінням – чудовий подарунок для вашої квіточки!

  Класика у білому золоті


  Ця модель для тих, хто шукає дещо справді розкішне у стилі мінімалізму. Біле золото, один камінь, що нагадує пуп’янок квітки – перед вами прикраса, яка розповість про бездоганний смак. Любите лаконічність і стриманість? Думаємо, що ви знайшли свою ідеальну прикрасу, адже вона – втілення стриманості і краси.

  Якщо любите блиск

  Золота каблучка з цирконієм може виглядати дуже яскраво. Любите блиск? Хочете, щоб на вашу прикрасу звернули увагу всі? Пропонуємо справді блискучу модель у червоному золоті, оздоблену центральним каменем і невеличкими камінцями, розміщеними по усій площині каблучки. Перед вами класика ювелірної розкоші – вражаюча, приваблива.

  Наче королівська особа

  Така золота каблучка з фіанітом – втілення стилю і жіночності. Оздоблення чорним камінням робить її особливою. Вона прекрасно пасуватиме до вечірньої сукні. Каблучка тоненька, тому підкреслить красу тендітних пальчиків. Поєднання чорного і золотого кольорів нагадує нам портрети королівських осіб, на яких вони одягнені у чорний оксамит, оздоблений золотими прикрасами. Відчуйте себе королівською особою – вдягніть омріяну прикрасу.

  Чарівне сяйво

   

  Золоті каблучки з камінням від «Фаіна» сяють неймовірно! Ця модель – саме сяйво і блиск. Вона сподобається тим, хто віддає перевагу каблучкам з великою кількістю каміння. Виглядає вона стильно і дуже привабливо. Поєднання червоного золота і фіанітів робить її розкішною.

  Купуйте якісне – обирайте прикраси від бренда «Фаіна». Такий подарунок точно вразить і порадує!

  Поділись


  Новини партнерів