Пилосос для вологого прибирання — помічник у господарстві № 1

  Чистота в оселі — це забезпечення здорового мікроклімату. Скажіть «Ні!» пилу, який провокує алергію та розмноження бактерій. Вологе прибирання дозволяє підтримувати чистоту підлоги, забезпечуючи також свіжість повітря в приміщеннях. Але витрачати час на швабри та ганчірки зовсім не хочеться. Практичним рішенням є придбання миючого пилососу, який відрізняється функціональністю, різноманіттям моделей та можливостями. Він стане вашим фаворитом та помічником.

  Різновиди миючих пилосос

  Модельний ряд цієї техніки складається із декількох різновидів, які відрязняються призначенням та функціями. Є пилососи, які можуть працювати лише із гладкими поверхнями (плитка, ламінат, лінолеум). Це по суті підлогомийний пристрій. Працює швидко та ефективно порівняно із класичною ручною шваброю. Що стосується килимів та текстильних поверхонь, їх можна очищувати за допомогою спеціальних миючих пилососів. Якщо вам потрібен універсальний варіант, тоді треба обирати комбіновані моделі. Вони зможуть допомогти зібрати сухий бруд, пил та провести вологе прибирання. В залежності від моделі в комплекті пилососів є різноманітні насадки.

  Для кожної задачі свій порохотяг

  Багатьом знайома проблема, що звичайні пилосмоки бувають досить громіздкими. Їх важко переносити, переміщати за собою по мірі прибирання. При виборі цей критерій часто стає перепоною до придбання. Якщо ви шукаєте малогабаритний та функціональний пилосос для вологого прибирання, який здатен виконати потрібну задачу, тоді ви будете здивовані можливостями багатьох моделей. Уявіть класичну ситуацію. Брудна підлога, яку потрібно спочатку підготувати до миття. Підмітання чи використання звичайного пилосмоку — перший етап, а потім ще треба протерти поверхні ганчіркою чи шваброю. Це все в минулому. Тепер можна просто взяти компактний миючий пилосос, який за один прохід здатен і бруд зібрати, і помити одночасно підлогу. Чи це не найкращий варіант для прибирання?

  Якщо перед вами стоїть задача помити підлогу в інших приміщеннях, на кшталт, майстерні, гаражу, тераси, території біля будинку, для цього є більш потужні моделі господарських пилососів. Вони оснащені контейнерами для води та миючої рідини, спеціальними картриджами з можливостями самоочистки. Швидко виконати прибирання можна — це не міф з правильною технікою. Аналогічно вирішуються питання із чисткою м’яких меблів, матрасів, автомобільних салонів. Коли є в наявності функціональна техніка, тоді рутинні справи можна вирішити в два рази швидше. Окрім того, вартий уваги результат. Не переживайте, що на поверхнях будуть розводи чи плями. Враховуючи потужність пилососів, вони максимально забирають бруд та вологу.

  Обирайте собі помічника для вологого прибирання та економте свій дорогоцінний час. Для чого його витрачати на рутину, якщо є набагато цікавіші справи. Подивіться різні моделі в асортименті пилососів, оберіть комплектацію, яка буде задовільняти вас по потужності, кількості щіток та насадок, габаритам агрегату, функціональності і ін. Тепер прибирання вашого дому стане простим завданням, а вільний час можна використати на чаювання або спілкування з родиною.

  Поділись


  Новини партнерів