Проектування кухні: як уникнути поширених помилок?

  Дизайн кухні – важливе завдання для тих, хто щойно купив квартиру. Особливо, якщо це перший дім. Покупці часто не знають, чого вони хочуть, але одне їм відомо напевне: вони мріють про ідеальну кухню. Саме таку кімнату ви отримаєте, якщо ви виберете КV Дизайн. Ми підготували для вас кілька порад, які допоможуть вам уникнути поширених помилок під час проектування.

  Планування

  Потрібен час, щоб створити дизайн кухні, який після реалізації втілює мрії власників. Також необхідний гарний план. Перш ніж вибирати стільниці, фасади, облаштування шаф та обладнання, необхідно провести «дослідження» у польових умовах. Тобто пройтися по магазинах, подивитися виставки, торкнутися матеріалів, відкрити ящики, зачинити двері. Якщо ви ознайомитеся з різними колекціями, то зможете зрозуміти, що вам подобається і що підходить.

  Однак планування також означає створення бюджету. Якщо ви хочете мати ідеальну кухню в кредит і можете дозволити собі це, чому б ні? Якщо ви віддаєте перевагу тому, щоб знизити вимоги – насолоджуватися чарівним інтер’єром і не турбуватися про виплати, спробуйте піти на компроміс. Варто пам’ятати, що кухня мрії не є синонімом найдорожчої кухні, яку можна знайти під час походів у магазини чи дизайнерські студії.

  У що варто інвестувати? Матеріали, які не вийдуть із моди і не зможуть легко пошкодитися. Звичайно, якщо ви хочете досягти «вау-ефекту», хорошої якості та задоволення протягом багатьох років.

  Робіть ставку на красу, яка функціональна

  Мода проходить, а функціональність завжди має значення. Якщо ваша кухня буде модною і красивою, але не дуже практичною, вона вам швидко набридне. Тоді дуже скоро доведеться готуватися до наступного ремонту. Можна створити стільниці, інтегровані з мийкою, які мають незвичний вигляд і вирізняються зручністю.

  Подбайте про ергономічність

  Подумайте, що і як ви робите на кухні. Немає нічого гіршого, ніж чудова кухня, яку не можна використовувати без насмішок. Буває, раковина розташована занадто близько до вбудованого холодильника, а індукційна варильна поверхня – поруч із високою шафою, тому ні посуд не можна помити без зайвих нервів, ні насмажити млинці на великій пательні.

  Перш ніж купувати шафи та стільниці, подумайте, де ви хочете розташувати раковину (і яка вона має бути великою), де має стояти піч, а де – посудомийна машина. Завжди перевіряйте розташування розеток і установок, щоб уникнути зайвих модифікацій.

  На кухні варто позначити зони для приготування їжі, прання, зберігання речей тощо. Перевірте, як ви поводитеся під час приготування їжі, та використовуйте знання власних звичок, щоб створити хороший дизайн проект.

  Якщо ви людина, яка любить переставляти меблі, і ваша кухня достатньо простора для експериментів, можна вибрати рухомий кухонний острів або серванти, які можна розмістити на різних стінах, тощо.

  Зверніться до фахівців

  У минулому кухонні шафи просто купували в магазині. Зараз ми все частіше вибираємо меблі, використовуючи поради дизайнерів. Фахівці вміють добре керувати простором, над яким вони працюють. Вони знають архітектурні хитрощі: як зробити кухню функціональною. Спеціалісти зазвичай також звертають увагу на потреби клієнтів і враховують їхні побажання у проекті.

  Важливо сказати, що вам потрібно, і не думати, що ваша думка не має значення. Це найголовніше. І не тому, що «замовник – господар». Мова про те, щоб ви почували себе добре на своїй новій кухні. Бажаємо успіхів у плануванні!

  Поділись


  Новини партнерів