Продукція компанії Rowenta

  Міжнародна торгівельна марка Rowenta забезбечить комфортне прибирання та догляд за собою. Цьому сприяє високотехнологічна продукція, яка випускається компанією. Головними показниками для Rowenta залишаються якісні матеріали, точний дизайн та затишок споживача. Переглянути всю продукцію можна за посиланням, на офіційному сайті компанії.

  Історія компанії

  Історія компанії почалась у 1909 році, але спочатку, компанія спеціалізувалась на побутових приладах. У 20-х роках XX століття засновник почав випускати праску, тостер та інша побутову техніку. Лише згодом з’явилися звична для людей продукція.

  За час існування, компанія поставляє свою продукцію у більш ніж 100 країн світу. Визначним для Rowenta залишаються пилососи. Перший був представлений у 1974 році. На території країн СНГ, вони з’явились на 10 років пізніше.

  Продукція компанії

  Компаній Rowenta розробляє продукцію, яка допоможе у домашніх справах та у догляді за собою. Найбільш популярними залишаються пилососі, праски та фени.

  Протягом 15 років Rowenta досліджує тишу, для того, щоб пилососи відтворювали мінімальну кількість шуму. Відсутність вібрації можлива завдяки ізольованому двигуну. Герметичні труби зменшують гучність від потоку повітря. Крім цього, великі колеса з гумовим покриттям, забезпечать безшумне пересування як по килиму, так і по плитці.

  Потужні праски Rowenta оснащені дисплеєм та індикацією температури. Більше пару забезпечить парогенератор, який вбудований в праску, його удар може проникати в самий глиб тканини та розгладжувати дуже пом’ятий одяг. Праска виготовлена із якісних матеріалів. Нижня частина складається з нержавіючої сталі, що забезпечить користування приладом довгі роки.


  Компанія пропонує лінійку засобів по догляду за волоссям. Найголовнішою відмінністю цієї продукції буде те, що вона розроблена для покращення стану самого волосся. Всі дівчата розуміють, що використання приладів може пошкодити структуру. Але, Rowenta створила технологію, яка позволяє створити гарну зачіску при меншій температурі. Фени оснащені щадним режимом, при якому температура струмінню досягає лише 65°C.

  Депіляція з пристроями цієї марки буде не лише комфортною, але і безболісною. Для цього розробники створили технологію, яка лишає шкіру чутливості на деякий час за допомогою вібрації. Крім цього, електричні епілятори Rowenta можна використовувати в ванній або у душі. Тримери для чоловіків забезпечать комфортне гоління у будь-який час. В комплекті с пристроєм є і насадки, завдяки яким можна зрізати волосся різної довжини.

  Переваги

  Серед інших сайтів та магазинів, лише ми є офіційними представниками міжнародної марки Rowenta. Тому ми маємо переваги, серед яких:
  1. Наша продукція пройшла тестування по європейським стандартам. Тому, вся техніка відмінної якості.
  2. Ви можете самостійно знайти офіційних дистриб’юторів і замовити техніку з гарантією.
  3. У випадку проблем з товаром, його можна обміняти або відремонтувати. Все це підпадає під гарантію.

  Якість і надійність техніки Rowenta перевірна часом та великою кількістю задоволених клієнтів. А кожен покупець знайде щось своє серед широкого асортименту товарів для догляду за домом білизною та волоссям.

  Поділись


  Новини партнерів