Поради батькам щодо вибору школи для дитини

  Вибір навчального закладу

  Непомітно наступив час, як ваша дитини випустилася із дитсадочка і саме Вам потрібно визначитися з вибором подальшого, обов’язково, навчального закладу. Дати дитини надважливий товчок у подальшому отриманні освіти. Безумовно, вибір школи відповідальна задача. Але це не складно, треба всього лише визначити переваги.

  Ознаймитись більш детально з умовами вступу та навчання у приватній школі в Києві можна відвідавши сайт Базис.

  Приватна форма навчання

  Існують державні школи та приватні. Багато батьків, яким не байдужа подальша доля малюка – зупиняють свій вибір саме на приватних школах Києва. Кожен має бажання дати своїй дитині саме щонайкраще і тому як віддати школяра на таке навчання потрібно перебрати плюси та мінуси. Насамперед почнемо із плюсів.

  Приватні школи мають низку переваг:

  1. кваліфіковані вчителі;
  2. охорона території та безпека;
  3. якісне харчування;
  4. багато додаткових секцій (позашкільне життя);
  5. нові методики навчання.

  Розберемо кожен пункт окремо.

  1. Кваліфіковані вчителі

  Організація навчального-виховного процесу дитини залежить саме від вчителів. У приватних школах існує індивідуальний підхід до отримання середньої освіти. Виділяється набагато більше уваги, тому що класи маленькі і часу достатньо на кожного учня.

  2. Охорона території та безпека

  Ви не будете нервувати та боятися коли ваша дитини знаходиться на навчанні. Територія школи закрита та обмежена. У таких закладах підвищена безпека і за кожним учнем слідкують та охороняють. У навчальний заклад заборонено заходити стороннім людям. Це найважливіша перевага, оскільки в наш час дуже небезпечно залишати дитину без догляду. Дуже добре, коли Ви віддаєте дитину, так би мовити «з рук у руки».

  3. Харчування

  Найважливіший критерій – це харчування вашої дитини. Від цього залежить подальший розвиток зростаючого організму. Усі продукті завжди свіжи, корисні та смачні. Їжу готуюсь кваліфіковані кухарі та слідкують за санітарними нормами, завжди оброблюють поверхні кухонних меблів антисептичними засобами.

  4. Додаткові секції

  Шкільне життя – це обов’язок, а секції – це подальший розвиток дитини як особистості. На території школи ваша дитина за власним бажанням може відвідувати такі гуртки:

  • танці (сучасні та бальні);
  • теніс (великий та маленький);
  • футбол;
  • дзюдо;
  • тхеквондо;
  • спів.

  5. Методики навчання:

  Навчання у приватній школі відрізняється від державних. Кожен навчальний кабінет оснащений телевізорами, інтелектуальними дошками, новими комп’ютерами. Навчальна програма дуже поглиблена та унікальна.

  Приватна школа поділяется на:

  1. Молодшу
  2. Середню
  3. Старшу.

  Усі знають, що приватне навчання звичайно ж платне. Але для якісного навчання та отримання кваліфікованої бази для подальшого вступу дитини до ВНЗ – це того варто. Сучасні приватні школи – це можливість для вашої дитини бути на крок попереду. Фахові педагоги приділять увагу кожній дитини – учень матиме бажання та зацікавленість, щоб навчатись, розвиватись, стати освіченим.

  Поділись


  Новини партнерів