Порадуйте близьких несподіваними подарунками

  Здивувати родичів чи друзів, можна замовивши для них букет через онлайн-сервіс доставлення. Зробити вручення краще якимось оригінальним способом, щоб презент запам’ятався на все життя.

  По перше треба обрати спосіб декорування обгортки. Це потрібно для візуального сприйняття подарунку, яке є дуже важливим аспектом загального враження. Тут є декілька цікавих варіантів:

  • арт-букет з оригінальним виглядом;
  • великий кошик;
  • несподіване поєднання кольорів (наприклад, червоні троянди і жовті гербери);
  • цікава фігурка або символ, зроблений з живих рослин;
  • квітковий букет, прикрашений цукерками або іншими ласощами.

  Таких варіантів може бути декілька сотень. Тому важливо враховувати особисті переваги людини, для якої готується подарунок.

  Доставка цветов – счастье в каждый дом - Моя газета | Моя газета

  Спосіб вручення

  Другий важливий момент – це спосіб вручення квітів. Щоб оригінально привітати родичів чи знайомих, або просто порадувати свою дівчину, потрібно скористатися допомогою онлайн-сервіс доставлення. Яких у наш час дуже багато. Це дасть можливість вручити букет у будь-якому громадському місці, у розпалі робочого дня, або вранці суботи чи неділі.

  Ще один критерій успіху – ефект несподіванки. Треба знайти мить, коли родич або дівчина не буде очікувати вручення вашого подарунку. Якщо вдасться це зробити, то навіть найпростіший букет подарує багато приємних емоцій та запам’ятається на все життя.

  Цікаві варіанти вручення за допомогою онлайн-сервісу доставлення квітів:

  1. Покласти квіти під двірники автомобілів. Можна замовити доставку букету https://shop.camellia.ua/ua кур’єром, який поклав його у призначене місце квіти за декілька хвилин до виходу людини з дому.
  2. Вручити букет на прогулянці. Заздалегідь замовивши, можна проінструктувати кур’єра, щоб він вручив їх у конкретному місці у визначений час. Потім достатньо запросити людину на прогулянку та отримувати насолоду, дивлячись за її реакцією на подарунок. Так само можна вручити ваш сюрприз на роботі, у кафе, або навчальному закладі.
  3. Влаштувати квест. Для цього потрібно, щоб друг чи подруга людини, якій призначений подарунок, відправив їй повідомлення з проханням прийти до кафе або ресторану. Там замість звичайного замовлення людині приносять ваш подарунок.

  Також, щоб здивувати людину, можна заздалегідь замовити квіти й попросити кур’єра покласти їх на лавку у парку. Коли будете разом з коханою проходити біля цього місця, достатньо буде взяти букет і подарувати його дівчині. Саме завдяки цим порадам, ви легко можете порадувати та здивувати будь-кого. А ваш презент запам’ятається на все життя.

  Поділись


  Новини партнерів