Підготовка до вагітності – запорука здоров’я матері і дитини

  Народження дитини – це величезне щастя для будь-якої сім’ї. Але в даному питанні дуже важливо для кожної жінки ретельно підготуватися, щоб організм легше переніс вагітність.

  Femibion – сучасний препарат, в якому є все необхідне для підтримки здоров’я жінки в період підготовки, під час вагітності і після народження малюка.

  Чого потребує жінка під час вагітності?

  Вагітність – це не привід не займатися спортом. Звичайно, навантаження повинні бути мінімальними, але здійснювати кожен день прогулянки з рідними або друзями – це повинно бути приємною звичкою. Таким чином жінка завжди буде знаходитися в хорошому настрої. Також можна робити нескладні вправи і мати хорошу фізичну форму.

  Дуже важливо в цей період стежити за своїм харчуванням. Але, на жаль, не завжди з продуктів можна отримати необхідну кількість вітамінів і корисних речовин, які необхідні для нормального протікання вагітності.

  І тоді на допомогу приходять препарати Femibion. Вони випускаються двох видів:

  ● Femibion 1. Комплекс вітамінів і мікроелементів для жінок в період планування і до 12 тижня вагітності. У складі є 10 вітамінів і йод. Також тут є такі важливі компоненти, як фолієва кислота і фолати;

  ● Femibion2. Цей препарат необхідно приймати з 13 тижня вагітності і до кінця періоду лактації. У ньому також є 10 життєво важливих вітамінів, йод, і докозагексаєнова кислота (ДГК). При цьому біологічно активна добавка розділена на дві форми:

  • м’яка капсула. В ній знаходиться ДГК і вітамін Е. ДГК – це поліненасичена Омега 3 жирна кислота, яка необхідна дитині для гарного зору і нормального розвитку головного мозку;
  • таблетка. Містить фолієву кислоту і метафолін, вітаміни і йод.

  Femibion 1 приймають по одній таблетці один раз на добу. Femibion2 також приймають один раз на добу по одній таблетці і одній капсулі.

  Фолієва кислота, потрапляючи в організм, перетворюється в активну форму. Але, як показують дослідження, не у всіх жінок організм здатний переробити цей компонент в його активну форму. А тому в препараті Femibion ​додані також фолати – Метафолін. Це активна форма фолатів, яка дуже легко засвоюється організмом.

  А, як відомо, жінці в період планування і під час вагітності дуже важливо в потрібній кількості отримувати фолієву кислоту. Вітамін В9 налагоджує роботу багатьох органів в організмі жінки до вагітності, що дуже важливо для її легкого протікання. Також вітамін необхідний для нормального розвитку плода, захищаючи його від генетичних каліцтв і серйозних відхилень.

  Поділись


  Новини партнерів