Переваги OTT Телебачення SWEET.TV – фільми і телеканали онлайн

  Якщо ви можете зарахувати себе до прихильників кіно, то обов’язково відкривайте для себе Світ ТВ. Сайт відкриває безліч можливостей як для своїх постійних клієнтів, так і для нових користувачів. На першій же сторінці представлені акційні пропозиції щодо підключення. Вони постійно оновлюються.

  «Світ ТВ»: основні функції сервісу

  Всі канали в Україні проходять на кодований сигнал, тому якщо ви вирішили змінити супутникове телебачення, то один із варіантів –  технологія ОТТ. Єдине, що необхідно – підключення до швидкого інтернету. Щоб вивести інформацію на екран необхідний телевізор з підтримкою Smart TV. Підключившись на однин із тарифних планів, ви можете використовувати sweet.tv і на інших пристроях – смартфоні або комп’ютері. Необхідне лише встановлення додатку, що надається на сайті. Оберіть лише свою модель пристрою для детальної інструкції щодо підключення.

  Можливості

  Багато користувачів обирають саме платформу «Світ ТВ», що надає широкі можливості, серед яких:

  • Вільний доступ до різноманітних каналів – українські, російськомовні, іноземні, спортивні, для дітей, музичні. Кращі канали в якості HD. Відкривайте фільтр і користуйтеся лише обраним контентом. Будьте завжди в курсі новин, використовуючи сайт 24 годи на добу.
  • Фільми, серіали, мультфільми різноманітних жанрів – комедії, мюзикли, драми і бойовики. Велике різноманіття дозволить знайти сюжет під настрій, розслабитися після робочих днів, або весло провести в компанії друзів, вболіваючи за улюблену команду.
  • Останні прем’єри, що вийшли на великий екран. Ви можете бути першим, хто побачить цей фільм, та ще й у гарній якості. Влаштовуйте кіносеанс просто вдома, для цього не треба покидати теплу і затишну кімнату. В будь-який момент ви можете поставити на пузу та піти за кавою, не пропустивши жодної хвилини фільму.
  • Дивіться улюблені канали та фільми на будь-якому пристрої.
  • Жодної реклами, яка постійно з’являється на інших ресурсах.
  • Акції та програми для нових клієнтів і це далеко не повний перелік можливостей, які доступні при користування sweet.tv.

  Кожний може обрати зручний для себе тарифний план: S, M або L. Чим більше, тим краще! Зробіть своїм близьким свято і оберіть один із тарифних планів. Діти та дружина будуть у захваті від такого різноманіття. Щоб спробувати всі функції платформи, достатньо ввести свій номер телефону і підтвердити його. Цілий тиждень відкритий безкоштовний доступ до всіх фільмів і каналів. Це гарна можливість випробувати пропозицію і скористатися кращим пакетом послуг.

  «Світ ТВ» – це надзвичайні можливості для поціновувачів якісного телевізійного контенту і фільмів. Поспішіть скористатися новими акціями компанії.

  Поділись


  Новини партнерів