Особливості вибору обмінника у Львові

  Більшість українців намагаються зберігати заощадження не в гривнях, а в іноземній валюті. Це найбільш надійний спосіб не втратити свої гроші в складній економічній ситуації. Купівля валюти знадобиться і перед закордонними поїздками. При собі важливо мати готівку, адже розрахунки карткою доступні не скрізь. Для того, щоб обміняти іноземну валюту максимально вигідно и не переплачувати за цю фінансову операцію, потрібно вибрати надійний обмінний пункт, який пропонує кращий курс злотого, долара, євро. Розглянемо, як це правильно зробити і на що потрібно звертати увагу.

  Особливості вибору обмінника

  В першу чергу потрібно звертати увагу на такі критерії:

  • Місцезнаходження обмінника. Аби уникнути шахрайства і зменшити ризик крадіжки грошей краще вибрати пункт, розташований у центрі міста в людному місці (наприклад, у торговому центрі). Потрібно враховувати, що на вокзалах та в аеропортах курс обміну часто супроводжується високою комісією.
  • Надійність. Обмінники, які працюють впродовж тривалого часу і мають гарну репутацію, навряд чи будуть обманювати своїх клієнтів. При обміні крупної суми варто попросити касира показати всі документи.
  • Обмінний курс. Кожна людина зацікавлена в тому, щоб купили валюту дешеве, а продати дорожче. В надійних обмінних пунктах клієнтам пропонують не тільки вигідний курс, але й привабливі умови якщо мова йде про здійснення операцій з великою сумою грошей.
  • Список доступних валют. Бажано, аби обмінний пункти приймав не тільки популярну іноземну валюту, але й менш затребувану.
  • Розмір комісії. Комісія (валютний серед) розраховується як різниця між курсами купівлі та продажу іноземної валюти. Найдорожчими є послуги банку, в обмінних пунктах комісія значно нижча.
  • Різноманітність послуг. Краще віддати перевагу обмінникам, які крім обміну валюти надають можливість зарезервувати необхідну суму заздалегідь і переказати її в інші країни.

  Купівля і продаж валюти на сайті obmen.lviv.ua: швидко, вигідно, безпечно

  Найвигідніший обмінний курс долара Львів пропонує сайт obmen.lviv.ua. Також тут можна скористатися послугою фіксації курсу на 1 годину і замовити переказ грошей по Україні. Оптові умови доступні при обміні від 500 доларів. Сайт працює цілодобово 7 днів на тиждень.

  Для постійних клієнтів діють максимально привабливі правила обміну. Ще одна перевага обмінного пункту – доставка великих сум для обміну в зручному місці і в зручний час. На офіційному сайті організації користувачі зможуть знайти необхідну інформацію, що допоможе зекономити час. Велика кількість хороших відгуків клієнтів є найкращим підтвердженням надійності обмінника і високого рівня сервісу.

  Поділись


  Новини партнерів