Особливості канілірованії сітки: що це таке?

  Застосування канілірованої сітки широке: матеріал використовується в побуті і промисловості. Завдяки унікальним характеристикам рифлена сітка зустрічається повсюдно, але частіше за все в будівництві огорож і вольєрів.

  Лідером поставки метизної продукції в Україні є компанія Сітка Захід. На офіційному сайті національного виробника купити каніліровану сітку https://sitkazahid.com/landing/kanilirovana-sitka/ можна в будь-якій кількості. У каталозі представлений матеріал зі стандартними розмірами, але при необхідності можливе індивідуальне виробництво сітки на замовлення.

  рифлена сітка

  Особливості популярної метизної продукції

  Канілірована сітка складається з цільного полотна переплетених між собою рифлених дротів. Діаметр використовуваних прутів може бути різний, але як правило це 3 мм і 5 мм. Осередки можуть мати квадратну і прямокутну форму.

  Такий матеріал широко використовується в будівництві. Його застосовують для зведення огорож та кліток для тварин, армування бетонної кладки, дорожніх покриттів. Полотна застосовують в машинобудуванні для захисту механізмів, в гірській промисловості для захисту виробів. Їх зміцнюють, захищають різні об’єкти.

  Завдяки унікальним характеристикам метизна продукція суттєво відрізняється від своїх аналогів. Канілірована сітка:

  • Може використовуватися в місцях з підвищеною вологістю.
  • Володіє високою міцністю і витривалістю.
  • Має оптимальну гнучкість.
  • Прослужить довгий час, не втративши свого первозданного вигляду.
  • Недорого коштує.

  Компанія Sitka Zahid виготовляє каніліровану сітку з високовуглецевої, нержавіючої сталі. Завжди в наявності є матеріал, вироблений з оцинкованого дроту. Для формування спеціального профілю дріт обробляється на спеціальному верстаті і тільки потім сплітається. Вся продукція проходить суворий контроль, що гарантує високу якість метизної продукції. Варто відмітити, що всі матеріали виготовляються виробником відповідно до ГОСТу.

  Канілірована сітка має багато переваг. Вона дуже проста в роботі. Наприклад, побудувати паркан або вольєр з канілірованої сітки можна самостійно. Застосування спеціального обладнання не потрібно. Матеріал не вимагає спеціального догляду, стійкий до деформації і утворення іржі.

  сітка канілірована

  Замовлення метизної продукції гідної якості за оптимальною вартістю можна в будь-який регіон України. Менеджер компанії допоможе визначити необхідну кількість сітки і посприяє швидкої відправці будівельного матеріалу.

  Поділись


  Новини партнерів