Онлайн-тести з української мови на сайті “На Урок”

  Перевірити отримані учнями знання допоможуть вчителю тестові завдання з української мови, що підготовлені за різними тематичними напрямками. Школярі 1-11 класів можуть в будь-який зручний час самостійно оцінити власні досягнення з вивчення даного предмету, виконавши онлайн-тести на сайті «На Урок». Багатофункціональна навчальна платформа є простою та зручною у застосуванні вдома, бо має зрозумілий вдосконалений інтерфейс і де інструкція із використання сервісу не потрібна.

  Незалежне оцінювання зі справедливим результатом

  Фонетика, орфографія, орфоепія, лексикологія, фразеологія, морфологія, синтаксис, пунктуація – автори запитань, котрі підготували тестові завдання з української мови, задіяли всі без винятку наукові розділи мовознавства. Через пошуковий запит кожен має можливість швидко знайти необхідний варіант тестування. Відповідаючи на запитання, враховується час надання відповіді, що впливає на розподіл найвищих балів серед всіх дистанційних абітурієнтів. При сумнівах дитина може відкрити підручник, щоб впевнитися в правильності надання відповіді на онлайн-тести.

  Самоперевірка знань шкільної програми в сучасному форматі

  Кваліфіковані вчителі-філологи пропонують школярам пройти безкоштовні тестові завдання з української мови для кращого вивчення та закріплення знань. Сайт naurok.com.ua містить дуже масштабний об’єм матеріалів для підсумкового оцінювання школярів. Роботи перевіряються в автоматичному режимі і ця процедура не займає багато часу. Повноцінне навчання не перший рік практикується в різних куточках країни через систему онлайн-тести з ілюстраціями. Реєструючись на сайті «На Урок», персональна інформація, що ідентифікує особу, не розповсюджується за межі проекту.

  Взаємодія вчителів та учнів в освітньому онлайн процесі

  Для викладачів шкіл тестові завдання з української мови є значним полегшенням у роботі в плані розподілу ресурсів. Крок за кроком школярі перших-одинадцятих класів освоюють онлайн-тести та за статистикою показують високу успішність. Інтернет ресурс «На Урок» формує підсумкову таблицю з відображення результатів оцінювання учасників навчальної апробації. Найбільш активні діти отримують індивідуальні заохочення.

  Для батьків на сайті naurok.com.ua також існує достатньо цікавого матеріалу до ознайомлення. Серед рекомендацій публікуються освітянські новини МОН, проводиться дистанційне опитування-пропозиції, створені корисні віртуальні тури. Представлена альтернатива не зменшує якість вивчення шкільних дисциплін. В майбутньому методика перевірки ерудиції та інтелекту учнів через онлайн-тести перейде в рамки стандарту.

  Поділись


  Новини партнерів