Обираємо діодний лазер: на що звернути увагу?

  Лазерна епіляція — тренд останніх десяти років. Вона увійшла в п’ятірку найпопулярніших косметологічних послуг, нарівні з чисткою та пілінгом. Ця відносно молода індустрія, яка почала свій розвиток близько 50 років тому. Зараз — це косметологічний гігант, що має щорічний оберт в мільярди доларів.

  Якщо ви вирішили рухатись в цьому векторі, то перший крок — купити якісне обладнання. Але що потрібно знати, купуючи діодні лазери? Зараз з’ясуємо.

  Обираємо діодний лазер — на що звернути увагу?

  Зазвичай виробники косметологічної продукції пропонують стандартний комплекс обслуговування: однорічний гарантійний термін, сертифікація обладнання. Особливу роль тут грає міжнародний сертифікат FDA. Він котується на багатьох косметологічних ринках світу та являється головним підтвердженням якості та безпеки процесу.

  Але сучасні лідери ринку пропонують розширенні програми переваг та бонусів. По суті, це не просто апарат, а комплексний бізнес-продукт, який закриває всі потреби косметолога. Наприклад, компанія Zemits пропонує послугу безкоштовно курсу навчання роботі з обладнанням. Під керівництвом досвідченого косметолога-практика, клієнти отримують знання щодо створення протоколів, налаштування системи, регулювання периметрів та навіть правильної процедури дезінфекції. А після успішного засвоєння інформації, кожен отримує іменний сертифікат про проходження навчання. Так косметолог підіймає рівень експертності в очах його клієнтів.

  А безкоштовний тест-драйв дає можливість переконатись в ефективності лазерного обладнання на власному досліді. Наявність такої послуги та реального шоу-руму — це гарне підтвердження якості виробника.

  Які бонуси чекають на клієнтів після покупки?

  Після покупки клієнтам надається доступ до закритого клубу Zemits Family. На порталі для клієнтів є доступ до матеріалів, що будуть в нагоді при просуванні бізнесу: відео-матеріали, фотографії, текстовий контент для публікацій та історій в соціальних мережах, друковані матеріали для салону чи кабінету, план залучення нових клієнтів, рекомендації щодо запуску реклами в Інтернеті.

  А найкрутіший бонус — ваш салон додадуть на карту провайдерів послуг Zemits, де до вас зможуть записатися нові клієнти абсолютно безкоштовно для вас.

  Купуючи косметологічне обладнання Zemits, ви кажете “так” якості американського виробника та сучасним маркетинговим засобам досягнення успіху.

  Поділись


  Новини партнерів